HomeNowości z rynku

ECCO BIOM Hike, czyli naturalny hiking

ECCO BIOM jest wyrazem wcielenia w życie skandynawskiej filozofii bycia w bliskości i w zgodzie z naturą.

Ludzkie ciało zostało naturalnie stworzone do chodzenia, biegnia oraz uprawiania innych aktywności fizycznych. W projekcie ECCO BIOM (słowo BIOM pochodzi od biomechanicznej optymalizacji) chodzi przede wszystkim o uwolnienie ludzkiego ciała od wszelkich blokad i umożliwienie mu ujawnienia wewnętrznych możliwości, gwarantujących poruszanie się w naturalny sposób.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=iU3A34FT8x4]

ECCO BIOM to kulimnacja 50 lat badania i studiowania przez ECCO budowy ludzkiej stopy i zapewnienia jej optymalnych warunków – co firma ECCO realizuje dzięki nadzorowi produkcji butów we własnych fabrykach.

Właśnie dlatego buty ECCO są bardzo lekkie, elastyczne i anatomicznie dopasowane. ECCO BIOM sprawia, że poczucie komfortu i stawania się silniejszym towarzyszą każdemu krokowi – wykonanemu w naturalnym zakresie ruchu. 

BIO-OPTYMALIZACJA W EKSTREMALNYCH WARUNKACH

Ludzkie ciało jest przygotowane na poruszanie się po wszystkich rodzajach powierzchni i radzenia sobie w każdych warunkach terenowych. Aby odpowiedzieć na możliwości ludzkiego ciała ECCO stworzyło buty ECCO BIOM.

Ecco Biom HikeEcco Biom Hike

Przez bio-optymalizację klasycznego buta górskiego, ECCO połączyło rygorystyczne podstawy projektowania profesjonalnych butów górskich z pozytywnymi cechami i odczuciami, uzewnętrzniającymi się podczas naturalnego ruchu. W ten sposób powstał idealny na wspinaczki but górski, który uwalnia ciało od wszelkich nienaturalnych ograniczeń. 

ECCO BIOM HIKE

ECCO BIOM HIKE to nowy, wysoce zaawansowany technologicznie projekt butów górskich ECCO, należących do linii ECCO BIOM. Projekt ECCO BIOM opiera się na współpracy specjalistów i designerów firmy ECCO z niemieckim Uniwersytetem Sportu w Kolonii.

ECCO BIOM sprzyja wzmacnianiu się mięśni i więzadeł, pomagając w utrzymywaniu naturalnego kroku. W butach ECCO BIOM zostały wyeliminowane wszystkie zbędne rozwiązania służące nadmiernej ochronie, amortyzacji i kontroli ruchu stopy, pozostawiając tylko te, które wspierają.

Buty ECCO BIOM HIKE Mid GTX

  • Cholewka wykonana z wytrzymałych materiałów, z elementami skórzanymi.
  • Gumowy otok z przodu i tyłu buta.
  • Gumowa podeszwa z wyraźnym bieżnikiem, zapewnia trzymanie na śliskiej i nierównej nawierzchni.
  • Anatomiczne dopasowanie dla pełnego komfortu.
  • Trójwarstwowa wkładka Cambrelle dla maksymalnej absorpcji wilgoci.
  • GORE-TEX ® 100% wodoodporna wyściółka utrzymuje stopy ciepłe i całkowicie suche.
  • Materiały tekstylne dla wydajność przy stylizacji sportowej.
  • Waga: 570 g 
  • Cena: 699,90 zł

Pełna kolekcja ECCO dostępna na ecco.com

[video:http://www.youtube.com/watch?v=3Y4sxVPB0aY]

Źródło: ECCO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0