HomeRynek outdoor

Komunikat firmy HBMM – nowego przedstawiciela marki Primus w Polsce

Zgodnie z zapowiedzią z przed kilku miesięcy, sprzedaż, marketing i obsługa dotychczasowych jak i przyszłych klientów marki PRIMUS będzie prowadzona przez firmę HBMM z Poznania, która od początku 2013 została wyłącznym przedstawicielem tej marki w Polsce.Wszystkie reklamacje produktów Primus* oraz zapytania odnośnie współpracy handlowej należy kierować na adres:

HBMM

ul. Szczepankowo 99

61-306 Poznań

Tel. 61 835 46 92

e-mail: info@hbmm.pl

Marka Primus należy do szwedzkiego konsorcjum FENIX OUTDOOR AB i wraz z pozostałymi markami jak: Fjallraven, Hanwag, Brunton i Tierra tworzy silną grupę, która dynamicznie wkracza na polski rynek.

Wszystkie marki reprezentowane są przez firmę HBMM co naszym zdaniem poprawi możliwości współpracy handlowej. Liczymy na efekt synergii w takich kwestiach jak: marketing, sponsoring wydarzeń branżowych, świadomość marek, lokalna obsługa klienta, warunki handlowe, obsługa reklamacji itp.

Od 02.01.2013 pełna kolekcja marek Primus, Brunton, Hanwag, Fjallraven i Tierra na rok 2013 jest już dostępna we wzorcowni firmy HBMM w Poznaniu.

Prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami w celu umówienia spotkania w Poznaniu, w dogodnym dla Państwa terminie. Mamy nadzieję że działania marketingowe, wsparcie sprzedaży i specjalna współpraca z naszymi partnerami handlowymi, jakie przygotowaliśmy na cały 2013 rok, miło Was zaskoczą.

Jakub Rymowicz

HBMM

 

* Dotychczasowym przedstawicielem marki Primus na polskim rynku była firma PPH Konimpex-Plus Sp. z o.o.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0