HomeNowości z rynku

Icebreaker dla narciarzy

Odzież Icebreaker z delikatnej wełny merynosów dzięki swoim właściwościom technicznym świetnie sprawdza się w sportach zimowych. Naturalny materiał, bardzo dobre parametry cieplne oraz wysoka oddychalność, połączone z atrakcyjnym wzornictwem i żywymi kolorami tworzą bogatą ofertę dla narciarzy lub snowboardzistów. 

Icebreaker w swojej zimowej kolekcji narciarzom poleca dwie podstawowe linie bielizny i bluz z wełny merino dla aktywnych. Pierwsza, uniwersalna i przeznaczona do jazdy rekreacyjnej, sygnowana jest nazwą Bodyfit. Znalazły się w niej koszulki z krótkim i długim rękawem, legginsy oraz bluzy z rozpinanym kołnierzem.

Icebreaker dla narciarzyIcebreaker dla narciarzy

Dla osób wyczynowo uprawiających sport, które szukają najbardziej technicznych ubrań do intensywnego wysiłku, Icebreaker przygotował linię GT.

Właściwości wełny merino, która utrzymuje właściwą temperaturę ciała, oddycha i odprowadza wilgoć sprawiają, że ubrania te są uniwersalne i sprawdzą się także w innych dyscyplinach sportu. Ubrania Icebreakera świetnie funkcjonują jako system warstwowy – można dobierać liczbę i grubość warstw zależnie od temperatury. Uzupełnieniem kolekcji warstw podstawowych jest bielizna osobista oraz skarpety narciarskie.

Icebreaker dla narciarzyIcebreaker dla narciarzy

Wszystkie produkty Icebreaker powstają z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, a przebieg ich produkcji można prześledzić za pomocą unikalnego kodu „Baacode” umieszczonego na każdym ubraniu. 

Legginsy Bodyfit – Sprite Legging. Przylegający krój, płaskie szwy i szeroki elastyczny ściągacz w pasie dają pełną swobodę ruchów. W połączeniu ze spodniami narciarskimi lub snowboardowymi zapewnią komfort na stoku przy niskich temperaturach, nie dopuszczając do wychłodzenia ani do przegrzania ciała. 

Icebreaker, legginsy Bodyfit – Sprite LeggingIcebreaker, legginsy Bodyfit – Sprite Legging

Skarpety narciarskie Icebreaker z wełny merino wzbogacone są domieszką nylonu, by poprawić trwałość i elastyczność materiału. Anatomiczny krój dla lewej i prawej strony zawiera wsparcie pięt, śródstopia, ścięgna Achillesa i specjalny kształt przy palcach, który zapobiega otarciom.

Icebreaker, skarpety dla narciarzyIcebreaker, skarpety dla narciarzy

Skarpety z wełny merino są odporne na zapachy i szybko schną. W modelach narciarskich dostępne są różne grubości w wersji męskiej i damskiej, w bogatej gamie kolorystycznej.

Koszulka z nadrukiem Oasis Crewe z linii Bodyfit. Klinowe rękawy, odwrócone płaskie szwy i specjalne wstawki pod pachami wraz z właściwościami wełny merino dają bardzo dobrą koszulkę bazową na zimowe warunki. Ten model Icebreaker, z płytkim półokrągłym dekoltem, występuje w wielu kolorach i jest bardzo chętnie wybierany przez narciarki i narciarzy. Przylegający do ciała krój pozwala wygodnie nosić ją jako pierwszą warstwę pod bluzami czy naturalnym polarem Realfleece.

Icebreaker, koszulka z nadrukiem Oasis Crewe z linii BodyfitIcebreaker, koszulka z nadrukiem Oasis Crewe z linii Bodyfit

Techniczna rozpinana męska bluza Carve Zip, najcieplejsza spośród warstw pośrednich Icebreaker (gramatura 320 g/m2). Przeznaczona do intensywnych aktywności w zimowych warunkach. Ma przesunięty suwak, który nie koliduje z zapięciem kurtki, wewnętrzne mankiety chroniące ręce i nadgarstki, klinowe rękawy dla swobody ruchów i kilka kieszeni zapinanych na suwak. Dobra zarówno pod kurtkę membranową, jak i do noszenia solo, na przykład pod koniec sezonu gdy pogoda na to pozwala.

Źródło: Icebreaker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0