Polscy przedstawiciele marek na ISPO MUNICH 2013

Już niebawem, w dniach od 3 do 6 lutego 2013 roku odbędą się targi ISPO MUNICH 2013. Prezentujemy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor.

Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy kontakt i wcześniejsze umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

4F (Hala B3, stoisko 318)

niedziela-środa

Grzegorz Wąsik, kom. +48 724 770 030, email: g.wasik@otcf.pl

 

4outdoor Magazyn

niedziela-wtorek

Piotr Turkot, kom. +48 600 356, email: pt@4outdoor.pl

Aneta Żukowska, kom. +48 519 612 305, email: az@4outdoor.pl

 

Aku (Hala A6, stoisko 200)
Black Diamond (Hala B5, stoisko 310)

niedziela-wtorek

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: michal@ravenoutdoor.com

 

Arc’teryx (Hala B5, stoisko 210)
Bergans of Norway (Hala A6, stoisko 101)

niedziela-wtorek

Bartosz Jakubiak, kom. +48 604 903 285, email: bartosz.jakubiak@mjsport.pl

 

Berghaus (Hala B6, stoisko 311)

poniedziałek-wtorek

Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, email: berghaus@fordex.pl

 

Buff (Hala A6, stoisko 310)

Niedziela, godz. 9.00-14.00; poniedziałek, godz. 15.00-18.00

Bolle (Hala A3, stoisko 209 i Hala A3, stoisko 216)

poniedziałek, godz. 9.00-11.00

Gabel (Hala A5, stoisko 224)

poniedziałek, godz. 12.00-14.00

Relax/R2

niedziela-poniedziałek

Marcin Nawrocki, kom. +48 608 352 270, email: marcin@malavi.pl

Radosław Kasprzak, kom. +48 666 016 660, email: radek@malavi.pl

Dorota Nawrocka, kom +48 605 036 078, email: dorota@malavi.pl

 

Camp (Hala B5, stoisko 115)

poniedziałek-wtorek

Sergiusz Walter, kom. +48 692 269 633, email: biuro@namaste.pl

 

Care Plus (Hala A6, stoisko 320)

niedziela- poniedziałek

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

 

Chiruca (Hala B5, stoisko 322)
Lizard (Hala B5, stoisko 109)

Providus (Hala A6, stoisko 134)

wtorek-środa

Konrad Paluszewski, kom. +48 694 450 307, email: konrad.paluszewski@aventura.com.pl

Krzysztof Topolski, kom. +48 694 450 845, email: krzysztof.topolski@aventura.com.pl

 

Climashield (Hala C2, stoisko 362)

Vagotex Windtex (Hala C2, stoisko 325)

niedziela-środa

Maciej Skrzypkowski, kom. +48 664 494 062, email: maciek@greenside.pl

Przemysław Kurdej

 

Columbia (Hala A6, stoisko 401)
Sorel (Hala A6, stoisko 501)

niedziela-wtorek

Rafał Tyszkiewcz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

 

Contigo (Hala B3, stoisko 118)

niedziela, godz. 11.00-13.00

Pacsafe (Hala A6, stoisko 412)

poniedziałek, godz. 11.00-13.00

Arkadiusz Majewski, kom. +48 505 172 824, email: arek.majewski@redbird.pl

Dare2be (Hala B2, stoisko 112)

Regatta (Hala B2, stoisko 112)

niedziela-środa

Zenon Raszyk, kom. +48 606 946 300, email: zraszyk@regatta.com

Eider (Hala B6, stoisko 407)
Killy (Hala B1, stoisko 312)

niedziela-poniedziałek

Grzegorz Banasik, kom. 513 017 560, email: grzegorz@kanion.pl

 

Fjällräven
Hanwag
Primus
Tierra
Brunton

(Hala A6, stoisko 201) niedziela-wtorek

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, email: m.henschke@hbmm.pl

Adriana Nowakowska

Fjord Nansen (Hala A6, stoisko 238)

niedziela-środa

Bartosz Pieczyński, kom. +48 506 638 865, email: sales@fjordnansen.pl

 

Goggle (Hala A5, stoisko 337)

niedziela-środa

kom. +48 602 724 291, email: goggle@goggle.pl

 

Gore-Tex® (Hala B6, stoisko 400)

poniedzialek-wtorek

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jakub@dyrlico.pl

Bartosz Lassak, kom. +48 601 388120, email: blassak@wlgore.com

Gregory (Hala B6, stoisko 302)

poniedziałek-wtorek

Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 910 090, email: biuro@namaste.pl

 

Helly Hansen (B2, stoisko 402)

niedziela i poniedziałek

Wojciech Jastrzębski, kom. +48 602 211 766, email: jastrzebski.wojciech@gmail.com

 

Hi-Tec (A6, stoisko 305)
Iguana
Colmar

niedziela-poniedziałek

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

 

Icebreaker (Hala B6, stoisko 411)

niedziela-środa

David Chovanec, kom. +420 773 637 359

 

Jack Wolfskin (Hala B6, stoisko 301)

niedziela-środa

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, email: marcin@fam.gda.pl

 

Lafuma (Hala B6, stoisko 505)
Millet (Hala B5, stoisko 418)

niedziela-poniedziałek Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

 

Majesty (Hala A3, stoisko 201)

niedziela-środa

Janusz Borowiec, kom. +48 600 800 020, email: ab@majestyskis.com

 

Marmot (Hala A6, stoisko 301)
Smartwool (Hala A6, stoisko 410)

niedziela-wtorek

Adam Zych, kom. +48 606 220 242, email: adam@ravenoutdoor.com

 

Nordhorn (Hala A6, stoisko 142)

niedziela-środa

Mirosława Stasiak, kom. +48 502 020 803, email: Office@nordhorn.com.pl

 

ODLO (Hala B3 Stoisko 202) 

REUSCH (Hala B3 Stoisko 306)

niedziela – środa

Janusz Pieła, kom. +48 607 290 251

KILLTEC (Hala B2 Stoisko 206)

MEINDL (Hala B5 Stoisko 102)

niedziela – środa

Krzysztof Pieła, kom. +48 601 053 698

UVEX (Hala A4 Stoisko 422 i Hala A4 Stoisko 526)

niedziela – środa

Jacek Gizicki, kom. +48 695 885 275, email: j.gizicki@viking.pl

 

Patagonia (Hala B5, stoisko 110)

niedziela-wtorek

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

 

Polartec, LLC (Hala B6, stoisko 405)

Anna Zygan, kom. +48 606 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

 

PrimaLoft (Hala A6, stoisko 317)

niedziela-środa

Bartosz Lassak, kom. +48 601388120, email: bartosz.lassak@escape360.pl

 

Rock Empire (Hala B5, stoisko 452)

poniedziałek-wtorek

Marcin Męczyński, kom. +48 600 213 611, email: biuro@namaste.pl

 

Salewa (Hala B5, stoisko 302)

niedziela-wtorek

Jacek Grzędzielski, kom. +48 500 118 676

 

Sport Team – Monzee (Hala B3, stoisko 532)
Craft (Hala B1, stoisko 103)
Schöffel (Hala B6, stoisko 501)

niedziela-środa

Jolanta Kurek, kom. +48 600 322 305, email: jola@sportteam.com.pl

Przemysław Szewczyk, kom. +48 606 132 632, email: przemek@sportteam.com.pl

 

The North Face (Hala B6, stoisko 201)

niedziela-poniedzialek

Tomasz Gunia, kom. +48 602 421 422, email: tomasz_gunia@vfc.com

wtorek-środa

Darek Boniecki, kom. +48 604 544 664, email: dariusz_boniecki@vfc.com

 

Viking (Hala B3, stoisko 314)

niedziela-środa

Jacek Gizicki, kom. +48 695 885 275, email: j.gizicki@viking.pl

 

Zamberlan (Hala H5, stoisko 100)
Bridgedale (Hala B6, stoisko 507)

niedziela-poniedziałek

Bartek Niezgoda, kom. +48 600 946 916, email: biuro@snapoutdoor.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0