HomeRynek outdoor

Przed nami pierwszy szczyt European Outdoor Summit

Znana jest już data pierwszego z cyklu spotkania branży outdoorowej w ramach European Outdoor Summit. Szczyt odbędzie się w Sztokholmie, w dniach od 16 do 18 października 2013 roku.

Wydarzenie (o którym pisaliśmy już TUTAJ) skierowane jest do producentów, dystrybutorów, detalistów, agentów, dostawców, przedstawicieli agencji oraz dziennikarzy – słowem każdego, kogo interesuje branża outdoorowa od strony biznesowej.

Podczas szczytu odbędą się liczne seminaria, wykłady, warsztaty i szkolenia prowadzone przez specjalistów, nie zabraknie także spotkań towarzyskich o mniej zobowiązującym, lecz także biznesowym charakterze.

Tematyka i zakres wydarzenia zadowoli zarówno kierowników sklepów, jak i prezesów dużych firm outdoorowych.

Jako organizacja, która reprezentuje cały europejski outdoorowy sektor, stowarzyszenie European Outdoor Group ma wyjątkową możliwość wspierania szczytu, który w ciągu następnych lat będzie lokalizowany w różnych miastach Europy. Stowarzyszenie wprowadziło koncepcję oraz odgrywa kluczową rolę przy realizacji projektu, jednak równie ważne jest działanie narodowych oraz regionalnych organizacji branżowych, które nadadzą kolejnym szczytom własną tożsamość, treść i doświadczenie uczestników.

Pierwszy z cyklu European Outdoor Summit zostanie zorganizowany we współpracy ze stowarzyszeniem Scandinavian Outdoor Group (SOG). Według planów kolejne spotkanie w 2014 roku odbędzie się w Niemczech we współpracy z FGO (Fachgruppe Outdoor).

Więcej informacji o European Outdoor Summit już wkrótce. 

Źródło: European Outdoor Group

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0