HomeNowości z rynku

Złoto dla Marmota – kurtka Isotherm Hoody zwycięzcą ISPO AWARD GOLD WINNER 2013

Bardzo dobre wieści dla marki Marmot, jednego z czołowych producentów sprzętu outdoorowego, napłynęły z targów ISPO w Monachium – kurtka Marmot Isotherm Hoody zdobyła wyróżnienie ISPO AWARD GOLD WINNER 2013 w kategorii „Outdoor/Midlayer Insulation”.

Nowy Isotherm Hoody zapewnia doskonałą izolację i optymalne odprowadzanie wilgoci podczas uprawiania każdej z zimowych dyscyplin sportowych. Innowacyjna, najnowsza technologia Polartec® Alpha® wyznacza nowe standardy w oddychalności.

Zapewnia imponującą wydajność termiczną i transport pary wodnej, a zastosowanie lekkiej jak piórko tkaniny Pertex® Quantum® gwarantuje kompromis pomiędzy maksymalną ochroną przy minimalnej wadze. Te atrybuty nadają najnowszej kurtce Marmota szerokie spektrum działań zimowych – od freeride po wspinaczkę lodową.

Marmot, kurtka Isotherm HoodyMarmot, kurtka Isotherm Hoody

Polartec® Alpha® to nowość wśród izolacji syntetycznych. Podczas prac nad technologią Alpha®, firma Polartec® wyjątkowo mocno skoncentrowała się na udoskonaleniu parametrów termoregulacji i oddychalności. W efekcie konkurencja została daleko w tyle. Polartec® Alpha® jest bardziej wytrzymały, a zastosowanie odpowiedniej struktury przeszyć, tworzy termoregulacyjne komory powietrzne. Ta niewielka ilość powietrza szybko przyciąga wilgoć i utrzymuje ją z dala od ciała.

ISPO AWARD to prestiżowa i wysoce ceniona nagroda przyznawana na targach ISPO w Monachium najbardziej wyjątkowym i pionierskim produktom z branży sportowej i outdoorowej. 

Źródło: Marmot

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0