HomeRynek outdoor

Targi Kielce Sport-Lato 2013 zawieszone

Nie odbędą się letnie Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO 2013. Letnia edycja kieleckiej imprezy została odwołana już drugi rok z rzędu. 

W informacji organizatora czytamy: Targi Kielce chcą zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Dlatego w trosce o dobre przygotowanie wystąpień targowych, wobec zasygnalizowanej trudnej w branży sportowej i outdoorowej sytuacji, podjęliśmy trudną decyzję o zawieszeniu tegorocznej edycji targów KIELCE SPORT – LATO 2013. 

Jednocześnie informujemy, że przygotowania do pozostałych imprez związanych z aktywnym wypoczynkiem – tj. targi KIELCE BIKE-EXPO (3-5.10. 2013) oraz KIELCE SPORT-ZIMA (12-15.02.2014) w których udział potwierdziło już kilkadziesiąt firm, przebiegają bez przeszkód i już dziś zapraszamy do udziału w nich.

O terminie kolejnej edycji KIELCE SPORT – LATO poinformujemy w odpowiednim czasie w uzgodnieniu z Wystawcami. 

Źródło: Targi Kielce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  WTF!. Jak to możliwe, że polscy producenci, dystrybutorzy dopuszczają do podobnej sytuacji. Jak to możliwe, że w Polsce grubo ponad setka firm branży chce sprzedawać swój towar a nie dba o to, żeby pokazać się podczas targów.

  To porażka branży i polskiego outdooru.
  Może czas zrezygnować z Kielc i zorganizować Targi gdzieś indziej jeśli się nie opłaca bo jest za drogo.

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   WTF Tobie też. Bo jeszcze trzeba mieć komu pokazać, bo jak na targach pojawiają się tylko dystrybutorzy i media (bo większość sklepów ma towar w komis i nie chce im się przyjechać) to po co komu Kielce?

   Poważne sklepy które się pojawiają już dawno są zakontraktowane (bo i deadline jest wcześniej niż targi).

   I nie ma sensu dublować dobrych targów OutDoor w Niemczech, całkiem blisko z PL.

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Anonim. No niestety tak jest, szkoda inwestować nie małe pieniądze na Targi na które nikt się nie zjawia.

   Może alternatywą było by zorganizowanie tej imprezy w innym mieście, nie ukrywajmy że łatwiej było by niejednemu dotrzeć do Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania czy Krakowa.