HomeRynek outdoor

Awanse w Polartec w Europie

Juan Carlos González został Dyrektorem Zarządzającym ds. sprzedaży, natomiast Eric Yung pełni teraz funkcję Dyrektora Sprzedaży Polartec w Europie.

Juan Carlos González – Dyrektor Zarządzający ds. sprzedaży

Juan Carlos González awansuje ze stanowiska Dyrektora Sprzedaży Polartec w Europie, które piastował przez sześć lat. González swoją przygodę z Polartec rozpoczął w 1998 jako Manager ds. sprzedaży w Hiszpanii, następnie Portugalii, Grecji, Ameryki Południowej i Środkowym Wschodzie.

Juan Carlos González – Dyrektor Zarządzający ds. sprzedaży w PolartecJuan Carlos González – Dyrektor Zarządzający ds. sprzedaży w Polartec

Brał także udział w rozwoju sprzedaży dzianin produkowanych na potrzeby sektora publicznego w Europie.

Juana Carlosa można spotkać na trekkingu w górach ale jest on również świetnym narciarzem i kolarzem górskm. González mieszka i pracuje w hiszpańskiej Saragossie.

Eric Yung – Dyrektor Sprzedaży Polartec w Europie

Eric Yung będzie odpowiedzialny za rozwój i realizację sprzedażowej strategii Polartec w Europie. Yung pracuje dla Polartec od siedmiu lat – pełnił funkcję Managera Marketingu w Europie. Przez ten czas z powodzeniem wspierał wprowadzenie na rynek materiału Polartec NeoShell® i dzianiny Polartec Power Shield Pro®.

Eric Yung – Dyrektor Sprzedaży Polartec w EuropieEric Yung – Dyrektor Sprzedaży Polartec w Europie

Brał również udział w opracowaniu strategii marketingowej dla najnowszego produktu firmy jakim jest ocieplina syntetyczna o nazwie Polartec® Alpha® – pierwsze modele odzieży z niej wykonane będą dostępne w sprzedaży jesienią 2013 roku.

Eric Yung wciąż będzie pracował w Marsylii razem z Alessandro Perseo, który teraz jest odpowiedzialny za marketing Polartec w Europie.

Eric jest fanem sportów outdoorowych ale najbardziej lubi narciarstwo pozatrasowe i wspinanie w skałach.

Informacja prasowa marki Polartec 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0