HomeNowości z rynku

Directalpine na sezon wiosna/lato 2014

Od sezonu wiosna/lato 2014 marka Directalpine będzie występowała pod nowym logiem. Fani outdooru znajdą także w kolekcji czeskiej marki kilka interesujących produktów do wspinaczkowych aktywności.

Logo marki Directalpine, obowiązujące od sezonu wiosna/lato 2014Logo marki Directalpine, obowiązujące od sezonu wiosna/lato 2014

Trzeba przyznać, że nowe logo jest nieco ryzykowane, gdyż przez niewprawione oko może zostać pomylone z identyfikacją wizualną co najmniej dwóch innych, znanych marek. Z czasem powinno się jednak przyjąć i pomyłki będą rzadsze.

Marka Directalpine zadba w przyszłym sezonie o płeć piękną. Pojawi się damska wersja docenianej i wielokrotnie nagradzanej kurtki Guide, która jest zaprojektowana dla wspinaczy. 

Directalpine, kurtka Guide LadyDirectalpine, kurtka Guide Lady

Guide Lady wykonana jest z trójwarstwowego laminatu Ezanagi o parametrach 20 000 mm H2O na 20 000 g/m2/24 h. Na ramionach i z tyłu kurtki zastosowano materiał Diaplex. Poza tym Guide Lady ma asymetryczne mankiety, regulowany kaptur, wysoką gardę z wentylacyjnymi otworami i pojemne kieszenie przednie. 

Model został wyposażony w zamki wentylacyjne, umieszczone nieco bardziej z przodu niż u innych marek, co ma ułatwić dostęp do nich, gdy mamy założony plecak. Kurtka ma krój dopasowany do damskiej sylwetki, a przy rozmiarze M waży 390 g. Będzie występowała w trzech kolorach: czarnym z czerwonymi zamkami, czerwonym z czarnymi zamkami oraz śliwkowo-zielonym z czerwonymi zamkami. 

Do dostępnej w poprzednich sezonach spódnicy Jasmin, panie będą mogły w nowym sezonie dobrać sobie bawełnianą koszulkę Lotos, wyróżniającą się ciekawym dwukolorowym designem.

Directalpine, spódnica JasminDirectalpine, spódnica Jasmin

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (czyli w wersji unisex) pojawi się lekka kurtka Tornado, wykonana z materiału Z-Graw. Model jest zdecydowanie minimalistyczny – elastyczne mankiety, kieszonka na piersi, kaptur regulowany w dwóch kierunkach. Tornado w rozmiarze L waży 170 g.

Directalpine, kurtka TornadoDirectalpine, kurtka Tornado

Podobnie w wersji unisex pojawi się kurtka Dru. Ważąca 400 g, model przeznaczony jest dla wspinaczy i alpinistów. Wykonana na bazie Cordura WBL System kurtka ma elastyczne mankiety, profilowane rękawy, a główny zamek jest poprowadzony przy szyi lekko asymetrycznie. Prosty w konstrukcji kaptur nie ogranicza widzenia i jest kompatybilny z kaskiem wspinaczkowym.

Directalpine, kurtka DruDirectalpine, kurtka Dru

Panowie zyskają za to nowy model spodni marki Directalpine. Mowa tu o Pelmo, występujących w ciekawym, zielonym kolorze. Uszyte z elastycznego materiału z dodatkiem Spandexu, o splocie rip-stop, ważą 340 g w rozmiarze L.

Directalpine, spodnie PelmoDirectalpine, spodnie Pelmo 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0