HomeRynek outdoor

SALEWA oficjalnym sponsorem TOPR do 2016 roku

07 listopada br. marka SALEWA przedłużyła umowę z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zakładającą wsparcie sprzętowe i odzieżowe na kolejne trzy lata.

TOPR to działająca już od ponad stu lat zasłużona ochotnicza organizacja zajmująca się ratowaniem osób poszkodowanych w wypadkach górskich na terenie Tatr. Obecnie funkcję naczelnika Straży Ratunkowej pełni Jan Krzysztof, a sama organizacja zrzesza ponad 250 ratowników.

SALEWA wspiera Pogotowie już od 2010 roku i dzięki marce zyskało ono nie tylko profesjonalne i dostosowane do potrzeb jego członków ubiory, sprzęt oraz obuwie, ale także międzynarodowe wsparcie firmy oraz opiniujący głos w kwestii tworzenia nowych kolekcji na skalę światową.

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że możemy współpracować z tak ważną i szacowną instytucją przez kolejne trzy lata. Dla nas to dowód wspólnego zaufania i jeszcze większa motywacja do wytężonej pracy, aby zapewnić ratownikom TOPR najlepszą odzież i sprzęt do wykonywania ich codziennych trudnych zadań – mówi Jacek Grzędzielski, General Manager SALEWA Polska.

Wsparcie marki nie ogranicza się jednak do zaopatrywania Pogotowia w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt – to również pomoc przy realizacji materiałów filmowych i publikacji o charakterze zarówno promocyjnym, jak i dydaktycznym, jak np. „Akademia Górska” będąca serią filmów o najważniejszych zagadnieniach z zakresu bezpieczeństwa podczas uprawiania turystyki i sportów górskich.

 Monika Młodecka

Salewa PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0