HomeImprezy outdoor

Każdy krok się liczy – Poznań Sport Fair

W myśl zasady „razem możemy więcej” połączyliśmy moce, by przygotować wydarzenie na rzecz osób chorych na nowotwory. Chcąc uratować choćby jedno ludzkie życie, a w niejednym sercu rozpalić promyk nadziei, zrobimy to, co umiemy najlepiej: będziemy chodzić i liczyć kroki. 

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. My dzielimy się krokami. Na przekór matematycznym równaniom, dodając kroku do kroku, kilometr do kilometra dzielimy uzyskane złotówki między potrzebujących. Mając w sercach słowa Jana Pawła II, stajemy na bieżni i biegamy, by uczynić czyjeś życie lepszym.

Dołącz do Drużyny Szpiku i w sobotę 11 października odwiedź tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzięki uprzejmości firmy FitCast przez cały dzień chodzić będą trzy bieżnie. Liczy się każdy krok, a kilometr nawet 10 zł.

Licząc na Państwa kroki zachęcamy do chodzenia.

Więcej szczegółów na stronie www.sportfair.mtp.pl

————
Fitcast to 20-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu światowej klasy marek. Firma stawia na jakość i innowacyjność, pomagając klientom wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania w branży fitness. Fitcast to także profesjonalne doradztwo w wyposażaniu obiektów sportowych, niezawodny serwis i wsparcie marketingowe, pozwalające klientom firmy na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. www.fitcast.pl

merlin.pl sklep internetowy, z którego zasobów w 2013 roku skorzystało blisko 16 milionów użytkowników, co czyni go prawdopodobnie ulubionym sklepem polaków, posiadający ponad 300 punktów odbioru towarów na terenie całego kraju. www.merlin.pl 

Nie przegap!

I bądź z nami w dniach 10-12 października 2014 r.

Wstęp na Poznań Sport Fair jest wolny.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0