HomeRynek outdoor

Nowa marka WIND–X-TREME na polskim rynku

Na polskim rynku outdoor pojawiła się nowa, hiszpańska marka Wind–X-treme, której dystrybutorem została firma GO4ADVENTURE z Gliwic.

Firma Wind-X działa na rynku hiszpańskim od blisko 16-tu lat, specjalizując się w produktach z segmentu chust wielofunkcyjnych. Oprócz tradycyjnych, doskonale znanych polskim użytkownikom, chust tunelowych oferuje również produkty o delikatnym zapachu mięty (MintWind), wzorzyste chusty z wełny merino (MerinoWind), czy też z wyjątkowo delikatnego w dotyku polaru o dłuższym włosiu (PolarWind Thermal+), które są w szczególności atrakcyjne dla kobiet. 

Chusty charakteryzują się bardzo szerokim spectrum zastosowania we wszelkich sportach outdoorowych. Wyjątkowa użyteczność chust wynika z możliwości noszenia ich w dowolnych kombinacjach, np. na szyi, głowie, włosach. Jednak funkcjonalność to nie wszystko, dlatego chusty Wind-X wyróżniają się oryginalnymi wzorami, pośród, których każda „osobowość” znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów WIND-X! Katalog dostępny na stronie www.wind-x.pl Możliwe zamówienia hurtowe i indywidualne, a wkrótce zostanie uruchomiony sklep internetowy. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0