HomeRynek outdoor

Jutro startuje ISPO Academy w Otwocku – informacje praktyczne

28 października startuje 3. konferencja szkoleniowa dla polskiej branży sportowej i outdoorowej – ISPO Academy. Będzie to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce w roku 2014. 

W trakcie ISPO Academy z ciekawymi tematami wychodzącymi naprzeciw potrzebom branży zmierzą się zagraniczni i krajowi prelegenci – eksperci branży.

ISPO Academy 2013 - prelekcja dr Hanno Deyle'a (fot. Dominik Pabis)ISPO Academy 2013 – prelekcja dr Hanno Deyle’a (fot. Dominik Pabis)

Na warsztatach dla wystawców spodziewamy się m.in. 60 osób z firm aktualnie wystawiających się na ISPO oraz firm zainteresowanych rozwojem eksportu w przyszłości. W seminarium dla sklepów będzie uczestniczyć blisko 100 osób reprezentujących handel detaliczny. Dodatkowo w ramach ISPO Academy odbywać się będzie event dla dziennikarzy, w którym uczestniczyć będzie 20 dziennikarzy z mediów związanych ze sportem.

Szczegółowy program ISPO Academy dostępny jest TUTAJ, prelegentów prezentujemy TUTAJ.

Informacje praktyczne – dojazd

Miejsce konferencji:

Z-Hotel, ul. Wczasowa 25, 05-402 Otwock

Tel. 22 778 11 30 , 22 778 11 42

e-mail: recepcja@z-hotel.com

Mapa dojazdu

Dane do nawigacji GPS:

52.11224N21.

23135E

Dla Uczestników ISPO Academy jadących samochodem

– z południa Polski :

Kierujemy się na Górę Kalwarię. Z Góry Kalwarii na drogę nr 50, kierunek Mińsk Mazowiecki. Kontynuujemy wzdłuż Alei Wyzwolenia. Na rondzie trzeci zjazd w drogę wojewódzką nr 801 na Warszawę. Dalej prosto drogą  801 przez Ostrówiec, Wygodę, Karczew  ( Aleją Jana Pawła II ).  Za Karczewem z drogi 801, przed stacją paliw Orlen, skręcamy w prawo na Otwock w kierunku ul. Mieszka I. Kontynuujemy wzdłuż Mieszka I aż do Ronda Żołnierzy AK. Na rondzie czwarty zjazd w Józefa Kraszewskiego.  Za ok. 650 metrów skręcamy w lewo w ulicę Wczasową.

– od strony centrum Warszawy :

Ze Śródmieścia Warszawy kierujemy się na południowy wschód, na Pragę Południe. Po przejechaniu Wisły kierujemy się na drogę wojewódzką 801, ul. Wał Miedzeszyński, w kierunku Puław. Kontynuujemy ok. 20 km wzdłuż ul. Wał Miedzeszyński a potem Al. Nadwiślańskiej. W Józefowie, za stacją paliw Orlen skręcamy w lewo na Otwock w kierunku ul. Mieszka I. Kontynuujemy wzdłuż Mieszka I aż do Ronda Żołnierzy AK. Na rondzie czwarty zjazd w Józefa Kraszewskiego. Za ok. 650 metrów skręcamy w lewo w ulicę Wczasową.

Na terenie hotelu znajduje się bezpłatny parking.

Dla Uczestników ISPO Academy planujących podróż pociągiem oraz jadących z centrum Warszawy:

Sugerujemy wysiąść na dworcu Warszawa Wschodnia, stąd są najdogodniejsze możliwości przesiadki. Osoby wysiadające na stracji Warszawa Centralna muszą przejść na stację PKP Śródmieście.

Przystanek docelowy PKP ŚWIDER***.

SKM – Szybka Kolej Miejska w kierunku Otwock – linia S1. Bilety do nabycia w kiosku lub w automacie w pociągu. Należy kupić bilet na 2 strefy , jednorazowy lub 30 minutowy. Automat w pociągu przyjmuje wyłącznie bilon.

Koleje Mazowieckie – w kierunku Otwock, Pilawa, Dęblin. Bilety do nabycia w kasie na dworcu lub od konduktora.

*** Ze stacji PKP Świder organizator może zapewnić transfer busem. Prosimy o imienne zgłoszenie takiego zapotrzebowania do 17 października na adres:  malgorzata@pro-business.eu wraz z orientacyjną godziną przyjazdu.

TAXI

Opcjonalnie z dworca Warszawa Wschodnia można skorzystać z taksówki. Koszt przejazdu do Z-Hotelu ok. 100 -120 zł

MINI BUS

Prywatna linia autobusowa – początek trasy Pl. Zawiszy – dworzec centralny (przystanek pod hotelem Mariott) – centrum (przystanek pod hotelem Novotel) – rondo Waszyngtona – Al. Waszyngtona – Wiatraczna – Ul. Grochowska – Marsa – Patriotów – Michalin – Józefów- Świder – Otwock.

Przystanek docelowy: Świder (koło stacji Orlen i BP)

Koszt biletu z centrum: 5,50zł (kupowany u kierowcy)

Czas przejazdu: ok. 50min.

***

Więcej informacji o ISPO Academy znajduje się na stronie www.ispoacademy.pl. Do zobaczenia!

 

ISPO Academy odbywa się pod patronatem 4outdoor Biznes 


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0