HomeNowości z rynku

Berg Outdoor zaprasza na targi Kielce Sport-Expo 2015

ROBINSON EUROPE S.A. zaprasza na jubileuszową, trzydziestą edycję największej i najważniejszej, w naszej części Europy, imprezy branży sportowej i outdoorowej – Międzynarodowe Targi KIELCE SPORT-EXPO od 18 do 20 lutego 2015.

Podczas zbliżających się targów na stoisku BERG OUTDOOR®, oprócz znanych z ubiegłego roku modeli z kolekcji jesień/zima oraz odzieży całosezonowej, zaprezentujemy nowe wzory i pomysły na kolejny sezon jesienno-zimowy 2015/2016.

Po raz kolejny będzie to jedyna okazja w roku, by bezpośrednio spotkać się i zapoznać z kolekcjami odzieży i sprzętu w tak licznym gronie wystawców, klientów i miłośników outdooru. Będzie można u nas zobaczyć przede wszystkim, kolekcję odzieży, obuwia i akcesoriów zaprojektowanych zgodnie z filozofią marki, odpowiadających i nawiązujących do najnowszych rynkowych trendów oraz wykorzystujących sprawdzone wzory i technologie stosowane z powodzeniem od lat także przez inne czołowe marki sportowe świata.

Najnowsza kolekcja odzieży i obuwia BERG OUTDOOR® została podzielonych według schematu najczęściej określającego wybieranie produktów dla klienta finalnego i zostanie pokazana w pięciu różnych kategoriach:

  • ACTIVE – najszersza kolekcja obejmująca najczęściej wybierane produkty z myślą o wszelkich rodzajach aktywności fizycznej, zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowników jak i początkujących i przyszłych miłośników outdooru.
  • URBAN – seria odzieży i obuwia zaprojektowana pod kątem codziennego użytkowania, skierowana do wszystkich, którzy chcieliby przenieść swój aktywny styl bycia również w warunki miejskiej dżungli
  • ELEMENT – kolekcja stworzona z myślą o lżejszych formach spędzania wolnego czasu – od codziennych spacerów lub wypadów za miasto po różne odmiany rekreacji i turystyki
  • FORWARD najwyższa seria dostępna w ofercie BERG OUTDOOR® przeznaczona dla wprawionych użytkowników, zorientowanych na trudniejsze wyzwania, wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologicznie materiały.
  • SNOW kolekcja przygotowana specjalnie z myślą sezonie zimowym, odzież do uprawiana sportu w trudniejszych, chłodnych warunkach stworzona z wykorzystaniem rozwiązań, pozwalających myśleć o sprostaniu wyzwaniom stawianym przez zimową mroźną i śnieżną aurę.

W szczególny sposób zapraszamy do stoiska BERG OUTDOOR® wszystkich klientów, chcących poza zapoznaniem się z naszą ofertą złożyć również zamówienia. Specjalnie na Targi KIELCE SPORT-EXPO została przygotowana oferta rabatowa umożliwiająca zamawianie naszych produktów na bardzo preferencyjnych warunkach.

BERG OUTDOOR® jest znaną i cenioną na całym świecie marką outdoorową. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości odzieży, obuwia, akcesoriów turystycznych i sprzętu, takiego jak plecaki, namioty, śpiwory, a także rowerów i akcesoriów rowerowych. Marka BERG OUTDOOR® powstała w 2002 roku w Portugalii i jest częścią największej grupy gospodarczej w tym kraju. Ponad 12-letnie doświadczenie i nieustanny rozwój sprawiły, że marka cieszy się obecnie zasłużoną renomą na rynku outdoorowym.

W ciągu ostatnich kilku BERG OUTDOOR® lat stał się najbardziej rozpoznawalną i cieszącą uznaniem marką outdoorową w Portugalii. W chwili obecnej firma eksportuje swoje towary do Ameryki Południowej, Afryki oraz do kilkunastu  krajów Europy w tym do Polski. Oficjalnie od grudnia 2012 roku wyłącznym dystrybutorem marki Berg Outdoor jest firma Robinson Europe S.A. z Bielska-Białej.

Marka BERG OUTDOOR® od lat bierze udział we wszystkich branżowych wydarzeniach z powodzeniem wystawiając swoje najnowsze produkty m.in. na największych targach ISPO i innych outdorowych imprezach pokazowych. Jest doceniana i nagradzana: w lipcu 2012 roku BERG OUTDOOR® zdobył złotą nagrodę na OutDoor INDUSTRY AWARD 2012 we Friedrichshafen za biodegradowalny bidon BIO BOOTLE. Natomiast podczas ubiegłorocznych targów były to już trzy nagrody w tym GOLD WINNER w kategorii innowacje za plecak i pas LYNX 10+5 & C2S Belt.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0