HomeNowości z rynku

Nextorch – nowa marka w portfolio firmy Robinson Europe S.A.

W tym roku podczas targów Kielce Sport-Expo na stoisku ROBINSON EUROPE S.A. oprócz znanych dotąd z naszego portfolio dystrybuowanych marek, jak BERG OUTDOOR®, NEVERLAND®, SATILA®, ATSKO®, MIVIDA® po raz pierwszy pokażemy produkty firmy NEXTORCH®, zajmującej się wszelkimi odmianami przenośnych urządzeń oświetleniowych.

W ofercie marki zaprezentujemy zarówno znane i sprawdzone rozwiązania, jaki i najnowsze, rozwojowe pomysły i koncepcje przygotowane z myślą o przyszłości. Będzie można u nas zobaczyć głównie szeroką gamę latarek, począwszy od najprostszych, gadżetowych latarek/breloków po najbardziej zaawansowane modele czołówek, odpowiadających najnowszym dostępnym na rynku  technologiom.

Tegoroczna edycja kieleckich targów zapowiada się wyjątkowo – to już trzydzieste jej wydanie. Po raz kolejny będzie to jedyna okazja w roku, by bezpośrednio spotkać się i zapoznać z kolekcjami odzieży i sprzętu w tak licznym gronie wystawców.

ROBINSON EUROPE S.A. na stoisku NEXTORCH® zaprezentuje:

  • kolekcję latarek czołowych, począwszy od najprostszych modeli z serii ECO STAR poprzez TREK STAR skończywszy na modelach LIGHT i VIKER STAR, 
  • różne odmiany latarek ledowych: od taktycznych – o maksymalnej jasności, do zadań związanych z bezpieczeństwem, poprzez latarki EDC do codziennego noszenia, po latarki turystyczne i survivalowe 
  • serię latarek/breloków ładowanych przez USB – użytecznych gadżetów o wysokiej wydajności baterii, przydatnych w niezliczonych codziennych sytuacjach, 
  • ofertę uzupełniają kompaktowe narzędzia NEXTOOL – efektowne i fantazyjne narzędzia  w formie wielofunkcyjnego klucza, przybierającego zabawne i zaskakujące kształty.

W szczególny sposób zapraszamy do stoiska NEXTORCH® wszystkich klientów, chcących poza zapoznaniem się z naszą ofertą złożyć również zamówienia. Specjalnie na Targi KIELCE SPORT-EXPO została przygotowana oferta rabatowa umożliwiająca zamawianie naszych produktów na bardzo preferencyjnych warunkach.

NEXTORCH® specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości przenośnych urządzeń oświetleniowych, takich jak brelokowe latarki-gadżety, lampki czołowe i tradycyjne latarki kompaktowe już od 2003 roku. Obecnie produkty NEXTORCH® są dostępne już w ponad stu krajach na całym świecie, a firma ciągle poszerza zarówno swoją ofertę jak i grono odbiorców. Z latarek NEXTORCH® korzystają między innymi funkcjonariusze służb mundurowych, pasjonaci wypadów outdoorowych, myśliwych, grupy badaczy i eksploatatorów przyrody, czy w końcu majsterkowiczów. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę sprawdzonych i rozpoznawalnych, technologicznie zaawansowanych produktów znanych z wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości, wydajności i efektownego designu.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0