HomeRynek outdoor

Nowe sklepy sieci Martes Sport

Obecnie sieć Martes Sport posiada już 118 sklepów na terenie całej Polski, przy czym setna placówka została uruchomiona 28 listopada 2014 roku w Krośnie. Ostatnie miesiące to intensywne otwarcia kolejnych lokalizacji.

Na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi zostały otwarte dwa sklepy Martes Sport: w Knurowie (30 marca) oraz w Koninie (31 marca). Sklep w Knurowie mieści się w Centrum Handlowym Stara Cegielnia. Zajmuje powierzchnię 401 m². Salon w Koninie umiejscowiony jest natomiast w Galerii nad Jeziorem na powierzchni 900 m². Kolejna placówka powstała 21 marca w Parku Handlowym Era w Wieluniu, na powierzchni 382 m². Lębork to kolejne miasto, w którym został otwarty sklep Martes Sport, salon otwarto w Pawilonie Handlowym (480 m²). 12 marca sieć powiększyła się o lokalizację w Galerii Sanok (436 m²). 

Sklep Martes Sport w Żorach (fot. Martes Sport)Sklep Martes Sport w Żorach (fot. Martes Sport)

W ostatnich dniach lutego zostały otwarte dwa kolejne sklepy Martes Sport: w Parku Handlowym w Płońsku (348 m² ) oraz Galerii Dekada w Żyrardowie (300 m²). Wcześniej placówki otwarto w Galerii Jasło (348 m²) oraz galerii handlowej Hosso w nadmorskim Kołobrzegu (295 m²).

O drugi sklep wzbogaciła się Gdynia – tym razem nowy lokal powstał w galerii handlowej Szperk (500 m²). 23 stycznia został otwarty pierwszy sklep Martes Sport w 2015 roku. Mowa o lokalizacji w Galerii Zdrój w Jastrzębia Zdroju. Salon ma powierzchnię 350 m².

22 grudnia na powierzchni 615 m² został otwarty sklep Martes Sport w Parku Handlowym Żory. 19 grudnia o dwa nowe sklepy Martes Sport wzbogacił się Śląsk: w Rybniku i w Bytomiu. Sklep w Rybniku został otwarty w centrum handlowym Focus Mall, a w Bytomiu w CH Szombierki.

Sklep Martes Sport w Żorach (fot. Martes Sport)Sklep Martes Sport w Żorach (fot. Martes Sport)

W połowie grudnia w Kościerzynie został otwarty 104 sklep Martes Sport w Polsce. Sklep w Kościerzynie ma powierzchnię 403,6 m². 5 grudnia na powierzchni 528 m² został otwarty salon w bielskiej Galerii Sfera. Dzień później został otwarty sklep w Nowym Targu w centrum handlowym Dekada. Jego powierzchnia wynosi 340 m².

29 listopada na powierzchni 290 m² nowy salon powstał w Galerii Hajnówka. Natomiast 28 listopada 2014 uruchomiono w Centrum Handlowym Retail Park w Krośnie setny sklep stacjonarny marki w Polsce.

***

Pierwszy sklep Martes Sport otwarto w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Od tamtej pory firma systematycznie rozwija sieć swoich salonów w całym kraju. Na rok 2015 zaplanowanych jest kilkadziesiąt otwarć sklepów sportowych Martes Sport w całej Polsce.

Utworzona w 1998 roku firma Martes Sport jest dystrybutorem i producentem sprzętu sportowego oraz właścicielem sieci wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. W salonach sklepów Martes Sport dostępne są kolekcje m.in. takich marek jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Icepeak, Iguana, Magnum oraz akcesoria Nike. Od lipca 2014 roku spółka jest również wyłącznym dystrybutorem marki Hi-tec w 19 krajach Europy.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 9 lat ago

    Martes za Martesem. Każdy gwałtowna ekspansja odbywa się jakimś kosztem: Budowa kolei w USA – niewolnictwo, gwałtowny rozwój w XIX w – wykorzystywanie pracowników m.in. W Chinach, Martes Sport – wymaganie bardzo wiele za bardzo niewiele.