HomeRynek outdoor

Helly Hansen oficjalnym partnerem ekipy TVP podczas 15. Mistrzostw Świata w Pekinie

Norweska marka odzieży sportowej Helly Hansen została wybrana na oficjalnego partnera ekipy Telewizji Polskiej podczas Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Pekinie. To już drugie w tym roku, po Mistrzostwach Świata w Sportach Zimowych w Falun, wydarzenie sportowe światowej rangi, podczas którego ekipa TVP stawia na jakość Helly Hansen.

W trakcie zimowych mistrzostw w Falun kolekcja Helly Hansen zabezpieczała dziennikarzy przed niskimi temperaturami, śniegiem i mroźnym wiatrem Szwecji. Tym razem kolekcja skandynawskiej marki chronić będzie ekipę TVP przed monsunową wilgocią, słońcem i upałem Pekinu.

Helly Hansen, logo

Od 22 do 30 sierpnia ekipa polskich dziennikarzy TVP będzie relacjonować dla nas zmagania z Pekinu w programach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport.

W zestawach wybranych dla polskich dziennikarzy znajdziemy m.in. lekką i przewiewną kurtkę chroniącą przed deszczem – Loke Jacket oraz wszechstronną bluzę VTR Cruz Jacket – hybrydę łączącą sport i elegancję, Dziennikarze korzystać będą z szybkoschnących i zapewniających przewiewność koszulek – Kos Polo, które zapewniają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV.

Obuwie dla ekipy TVP to stylowe trampki Scurry LO i sportowe buty Terrak, zapewniające komfort noszenia i oddychalność. Całość dopełniają klasyczne krótkie shorty oraz długie spodnie typu – chinos z kolekcji casualowej Helly Hansen.

O współpracy Helly Hansen i TVP informować będą widzów specjalne belki sponsorskie emitowane podczas materiału ze studia TVP.

Serdecznie zapraszamy do oglądania Mistrzostw i kibicowania reprezentacji Polski!

Informacja prasowa Helly Hansen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0