HomeRynek outdoor

Przed nami czwarta edycja ISPO ACADEMY w Polsce

Coraz szybciej odliczamy czas do kolejnej konferencji ISPO ACADEMY, która odbędzie się w dniach 21-22 października 2015 roku. W tym roku branża sportowa spotka się w hotelu Sielanka nad Pilicą koło Warki.

Tradycyjnie pierwszy dzień wypełnią warsztaty dla wystawców, natomiast drugi dzień przeznaczony jest na seminaria dla sklepów sportowych. Szykuje się intensywna i ciekawa impreza w wyjątkowej okolicy nad piękną rzeką Pilicą.

ISPO ACADEMY to platforma szkoleniowa, której celem jest prezentacja innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych obszarów wiedzy, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej. Celem ISPO ACADEMY jest także wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych, jak i rynku międzynarodowym.

Pierwsza polska edycja ISPO ACADEMY odbyła się w Krakowie, druga miała miejsce w Rzykach koło Andrychowa (relacja TUTAJ), zaś trzecia w Otwocku (relacja TUTAJ). Szczegółowy program oraz sylwetki prelegentów czwartej edycji zostaną zaprezentowane już wkrótce. Więcej informacji o konferencji oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.ispoacademy.pl.

Źródło: ISPO ACADEMY

***

Konferencja ISPO ACADEMY odbywa się pod patronatem 4outdoor Biznes

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0