HomeRynek outdoor

Nowe sklepy 4F jeszcze w 2015 roku

Marka 4F do końca bieżącego roku otworzy 10 sklepów w nowych lokalizacjach.
– Zgodnie z obraną strategią, rok 2015 marka 4F zakończy działalnością blisko 170 salonów – mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor Rozwoju i Inwestycji firmy OTCF S.A. – Natomiast na przestrzeni dłuższego okresu planowania chcemy stworzyć sieć złożoną ze 190-200 sklepów w Polsce.

Wnętrze jednego z nowych sklepów marki 4F
Wnętrze jednego z nowych sklepów marki 4F

Począwszy od pierwszego tygodnia listopada do grudniowych zakupów świątecznych włącznie, na mapie handlowej 4F przybędzie 10 nowych punktów sprzedaży. Nowe salony rozpoczną swoją działalność kolejno: 5 listopada w CH Vivo w Stalowej Woli, dzień później w Galerii Jastrzębskiej w Jastrzębiu Zdroju oraz tego samego dnia w poznańskiej Plazie. Kolejny tydzień miesiąca przyniesie nowy salon w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy (13.11).

Natomiast na koniec listopada zaplanowano otwarcie nowych salonów w CH Klif w Gdyni i Galerii Hosso w Kołobrzegu (27.11), zaś dzień później, wznowi swoją działalność salon 4F w Galerii Myślenickiej w nowej, większej lokalizacji. W grudniu, tuż przed Mikołajkami (4.12) zostanie otwarty powiększony sklep w toruńskiej Plazie oraz całkiem nowa powierzchnia w CH Jantar w Słupsku.   

Łączna powierzchnia otwieranych salonów wyniesie blisko 1800 mkw, a suma nowych lokalizacji wzrośnie do 168 salonów w całym kraju.

Firma OTCF S.A., właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty marki to połączenie jakości, technologii i atrakcyjnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają różne dyscypliny sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

W ubraniach 4F występowali i sięgali po medale sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich w Vancouver 2010, Londynie 2012 i Sochi 2014. W strojach marki zobaczymy również zawodników podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 oraz na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pyeongchang w 2018 roku. 4F jest znakiem rozpoznawczym produktów łączących jakość, technologię, nowoczesne materiały i modne wzornictwo.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0