HomeRynek outdoor

Targi KIELCE SPORT-EXPO z Salonem KIELCE RUN EXPO

W dniach od 11 do 13 lutego 2016 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO.

Jest to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. W wystawie udział potwierdziły już firmy zarówno z Polski jak i zagranicy.

Nowością podczas Kielce SPORT-EXPO jest Salon KIELCE RUN EXPO wraz z towarzyszącym mu I foRUN Biegowe – sieBIEGA. Czym będzie I foRUN biegowe – sieBIEGA? Przede wszystkim wielkim, całodniowym spotkaniem z ciekawymi ludźmi, którzy mają bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia o bieganiu i co najważniejsze nie wiedzą tego z książek, tylko z własnego doświadczenia. FoRUN biegowe sieBIEGA to kilka tematycznych paneli oraz kilkunastu znakomitych prelegentów. Ponadto,  wystawie  towarzyszyć będą szkolenia dla sklepów oraz liczne pokazy. Tematyka szkoleń już jest  dostępna na stronie www.siebiega.com.

Targi Kielce Sport-Expo 2015 (fot. Targi Kielce)Targi Kielce Sport-Expo 2015 (fot. Targi Kielce)

Równolegle z Targami KIELCE SPORT- EXPO odbędzie się  kolejna edycja SALONU TURYSTYKI I SPORTÓW WODNYCH.

KIELCE SPORT- EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez zimowych dla firm z branży sportowej. Na liście wystawców w 2015 roku było blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz po raz pierwszy z Indii i Hiszpanii.

Więcej informacji o targach znajduje się TUTAJ.

Informacja targów KIELCE SPORT-EXPO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0