HomeNowości z rynku

Plecak Access i kurtka Fuse firmy The North Face z nagrodami ISPO

Plecak Access i kurtka dla biegaczy Flight Series Fuse z kolekcji The North Face® Jesień – Zima 2016 otrzymały odpowiednio tytuły: ISPO Gold Winner i ISPO Winner, w czasie najważniejszych targów rynku outdoorowego w Europie.

Nagrody te są wyrazem uznania branży i ekspertów za nieustanne poszukiwanie przez The North Face® nowatorskich rozwiązań i udoskonaleń w dziedzinie produkcji najlepszego sprzętu dla miłośników sportów outdoorowych i podróżników.

W plecaku Access zastosowano szereg rozwiązań, które wpływają na ergonomię i sposób w jaki spełnia on swoje funkcje w czasie codziennego użytkowania. Trzy z nich oczekują obecnie na przyznanie patentu.

 The North Face, plecak AccessThe North Face, plecak Access 

Z kolei Flight Series Fuse jest doskonałym przykładem ciągłej pracy The North Face® nad rozwojem opatentowanej przez markę technologii FuseForm™, która pozwala na bezszwowe łączenie materiałów o zróżnicowanych cechach w jednej tkaninie. Jest to równocześnie najlżejsza wiatro- i wodoodporna kurtka The North Face dla biegaczy.

 The North Face, kurtka Flight Series FuseThe North Face, kurtka Flight Series Fuse

Zespół The North Face® – od powstania marki 50 lat temu – podejmuje starania, by stworzyć najdoskonalsze produkty, spełniające wszelkie oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że złożone z ekspertów jury ISPO Awards doceniło nasze starania oraz osiągnięcia technologiczne – powiedział Arne Arens, dyrektor generalny The North Face® EMEA.

Obydwa produkty będą dostępne w punktach sprzedaży The North Face®, sklepie internetowym www.thenorthface.com oraz u wybranych detalistów jesienią 2016 roku.

Więcej informacji na temat The North Face® znaleźć można na stronie www.thenorthface.com oraz portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0