HomeNowości z rynku

Nowa strona i nowa kolekcja polskiej marki Milo

Od lat specjalizująca się w produkcji sprzętu wspinaczkowo-turystycznego polska marka Milo, wprowadziła do sprzedaży kolekcję produktów na 2016 rok. Są to całkowicie nowe wzory, świeża kolorystyka oraz uzupełnienie i kontynuacja chętnie kupowanych produktów z  wcześniejszych sezonów. Katalog z nowymi produktami znajduje się TUTAJ.

Jest już dostępna nowa kolekcja marki Milo na 2016 rokJest już dostępna nowa kolekcja marki Milo na 2016 rok

Wraz z nowa kolekcją został uruchomiony nowy serwis internetowy producenta: www.milo.pl. Na stronie fani marki mogą zapoznać się kompleksową ofertą, aktualnymi newsami, teamem marki oraz mapą sklepów z produktami Milo.

 Nowy serwis internetowy marki MiloNowy serwis internetowy marki Milo

W nowym serwisie produkty podzielone zostały na trzy kategorie tematyczne, zgodnie z ich przeznaczeniem. Są to kategorie poświęcone odzieży, akcesoriom i plecakom. Każda z nich szczegółowo rozwija daną kategorie. Dodatkowo na głównej stronie prezentowane są promowane produkty sezonowe z każdej kategorii.

Warte podkreślenia jest, iż oddając nową witrynę, Milo przedstawiło ją w wersji beta na Facebooku, a uwagi i sugestie klientów, które się pojawiły od razu były wcielane w życie. W kolejnych miesiącach serwis zostanie rozbudowany o wersję anglojęzyczną oraz możliwość zakupów wszystkich prezentowanych produktów.

Źródło: Milo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0