HomeRynek outdoor

Pierwsze sklepy 4F w Rumunii

Spółka OTCF, właściciel marki 4F, podpisała umowy z centrami handlowym Parklake, Promenada oraz Megamall w Bukareszcie, na mocy których już 1, 16 i 23 września 2016 roku zostaną otwarte pierwsze trzy sklepy 4F w Rumunii. 

Umowy z Parklake, Promenadą i Megamall to kontynuacja realizacji planów ekspansji zagranicznej polskiej firmy. Spółka otworzyła w tym roku już 3 sklepy w Rydze na Łotwie, a także podpisała umowę partnerską na współpracę w formule „shop in shop” z serbską siecią sklepów sportowych Djak. Do końca roku zostaną otwarte także sklepy w Czechach i na Słowacji – wyjaśnia Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju OTCF S.A.

Obecnie marka 4F to 167 sklepów własnych w Polsce, obecność w 27 krajach europejskich poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej i produkty dostępne w ponad 300 sklepach multibrandowych.

Pierwszymi kolekcjami dostępnymi w sprzedaży będzie linia wiosna-lato 2016 oraz jesień-zima 2017, której głównymi motywami są sport i aktywność. Kolekcja zawiera zarówno propozycje ubioru na trening, jak również sportowego designu na co dzień. W propozycjach letnich dominują opalizujące tkaniny oraz odblaskowe nadruki. Stylowi towarzyszy także morska kolorystyka, z odcieniami turkusu, kobaltu, głębokiej zieleni oraz odświeżającej mięty. Całość podkreślają elementy odblaskowe, zwiększające bezpieczeństwo podczas aktywności sportowej. W propozycjach jesienno-zimowych znajdziemy kilka linii produktów – zarówno stonowane jak i żywe kolory, szeroka funkcjonalność i wygoda to ich główne cechy.

W ciągu najbliższych 5 lat spółka OTCF planuje stopniowo zwiększać swoją sprzedaż detaliczną na nowych rynkach.   

 Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0