HomeImprezy outdoor

Inna planeta wybrana w konkursie „Tam i z powrotem. Twoja wyprawa w obiektywie”

W drugiej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez iExpert.pl i wspinanie.pl Jury stanowili Czytelnicy portalu. Najbardziej spodobało im się zdjęcie „Inna planeta” autorstwa Asi Grzymowskiej.

pzu-konkurs-vocher-Bezpieczny-powrot

Wspinanie.pl wspólnie z iExpert.pl zaprosili Czytelników do zaprezentowania zdjęć z wypraw i eskapad. Odzew przerósł oczekiwania, otrzymaliśmy ponad 50 zdjęć, wśród nich wiele naprawdę interesujących i naprawdę dobrych prac. Szczęśliwie wybór najlepszego zdjęcia nie należał do organizatorów.

Czytelnicy wspinanie.pl najlepiej ocenili* zdjęcie wykonane w okolicach Wielkiej Raczy przez Asię Grzymowską. Oddano na nie 2003 ważnych głosów!

"Inna planeta" - Asia Grzymowska

„Inna planeta” – Asia Grzymowska

Zwyciężczyni Konkursu otrzymała ubezpieczenie dla miłośników górskich wypraw – Bezpieczny Powrót. Nagroda w postaci opłaconej polisy w wersji partnerskiej z rozszerzeniem o następstwa nieszczęśliwych wypadków na sumę 50 tys. zł będzie stanowić doskonałe zabezpieczenie podczas zagranicznych wypraw, gdyż pokrywa koszty leczenia, ratownictwa, OC czy ubezpieczenie bagażu. Bezpieczny Powrót ma charakter roczny i obowiązuje niemal na całym świecie, do wysokości 6 tys. m. n.p.m. Więcej o ubezpieczeniu „Bezpieczny powrót” przeczytacie TUTAJ >>.

Wśród osób, które wskazały swoje ulubione zdjęcie na Facebooku wylosowano drobne upominki. Kamila Lęgecka otrzymała power bank, a Ula Wiśniewska – chustę turystyczną.

Redakcja wspinanie.pl

*Głosy były liczone na podstawie adresu IP komputerów osób oceniających zdjęcie.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0