HomeImprezy outdoor

Jeszcze przez 10 dni można zgłaszać swoje filmy do Konkursu Filmu Polskiego na 14. KFG!

Jeszcze przez 10 dni można nadsyłać swoje filmowe propozycje na Konkurs Filmu Polskiego, który odbędzie się podczas 14. Krakowskiego Festiwalu Górskiego (2-4 grudnia). Termin mija w poniedziałek 14 listopada!

Dariusz Załuski z filmem "No ski no fun" laureatem I Nagrody Konkursu Filmu Polskiego (fot. Adam Kokot)

W ubiegłym roku I Nagrodę Konkursu Filmu Polskiego otrzymał Dariusz Załuski za film „No ski no fun” (fot. Adam Kokot)

Gorąco zachęcamy naszych filmowców, nie tylko profesjonalistów, ale i amatorów, do pochwalenia się swoimi pomysłami przed jury i publicznością KFG. Przypominamy, że tematyka filmów może być różna, nie musi ograniczać się jedynie do wspinania, ale zahaczać o wszelakie aktywności górskie. Autorzy mają także wolny wybór jeśli chodzi o formę „wypowiedzi” – filmy fabularne, dokumentalne, animowane etc.

Najważniejsze:

I jeszcze jedna uwaga, można zgłaszać jedynie filmy zrealizowane po 1 stycznia 2015 roku, jednocześnie czas projekcji nie powinien przekraczać 45 min.

Na najlepszych filmowców czekają atrakcyjne nagrody – oprócz nagród głównych, również nagroda publiczności, specjalne wyróżnienia dla obrazu stricte wspinaczkowego oraz filmu o tematyce freeride’owej, no i oczywiście szansa zmierzenia się z produkcjami zagranicznymi (wybrane polskie produkcje wezmą udział w Międzynarodowym Konkursie Filmowych – ten rozgrywany będzie na KFG już po raz siódmy).

Szczegóły na: www.kfg.pl.

Patrz: spojrzenie Huberta Jarzębowskiego (członka konkursowego jury) na ubiegłoroczne wybory filmowe – czyli o nagrodzonych i nienagrodzonych filmach na 13. Krakowskim Festiwalu Górskim.

Dorota Dubicka/KFG

Pod_Patronatem_Outdoor_Magazyn

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0