HomeRynek outdoor

W Poznaniu otwiera się nowy sklep 4Faces

Nowy multibrandowy salon 4Faces to unikalne w skali kraju podejście do sportowych zakupów. Oferta podzielona według kategorii sportowych, szereg usług dodatkowych, a wśród personelu trenerzy, instruktorzy i pasjonaci. Uroczyste otwarcie obiektu na którym pojawią się m.in. Natalia Gacka-Dressler, Michał Kiełbasiński, Andrzej Piątek czy Jacek MEZO Mejer, już 3 grudnia w Galerii Avenida. Dodatkowo bezpłatne porady specjalistów oraz 25% rabatu na cały asortyment.

Salon 4Faces

Salon 4Faces

4Faces, czyli specjalistyczne multibrandowe salony sportowe to – obok marki sportowej Outhorn oraz marki sportowej 4F, sponsora polskiej kolekcji olimpijskiej Rio 2016, PyeongChang 2018 – część spółki OTCF, która coraz śmielej podbija nie tylko polski, ale również kolejne europejskie rynki. Atutem firmy jest przede wszystkim silne połączenie sportowego know-how i nowych technologii, co świetnie odzwierciedla unikalny koncept salonów 4Faces.

salony_4faces_asortyment2

4Faces to zupełnie inny świat sportowych zakupów. Zainwestowaliśmy w nowe technologie i nowoczesny design, ale przede wszystkim wzmocniliśmy ekspercki wymiar salonu. Nic nie zastąpi bowiem profesjonalnej porady personelu, który jest kluczowy przy podejmowaniu decyzji przez kupującego. Szczególnie, gdy ten planuje zainwestować w specjalistyczny sprzęt lub sportową odzież, licząc że te sprawdzą się w każdych warunkach, lub gdy dopiero zaczyna przygodę ze sportem i chce mieć pewność, że dobrze wyda swoje pieniądze – mówi Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces.

salony_4faces_strefa_bodycenter

Uroczyste otwarcie 4Faces w Galerii Avenida to nie tylko debiut salonu w nowoczesnej, eksperckiej wersji. To także świetna okazja do spotkania ze znanymi sportowcami, którzy poprowadzą specjalne wykłady, odpowiedzą na pytania fanów i doradzą miłośnikom poszczególnych dyscyplin.

W weekend otwarcia, w sobotę 3 grudnia, w poznańskim salonie 4Faces pojawią się sportowcy:

  • Natalia Gacka-Dressler – jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych, mistrzyni świata w fitness, ambasadorka marki Under Armour,
  • Michał Kiełbasiński – ultramaratończyk, zawodnik ekstremalnego Adventure Racing, ambasador marki Brubeck,
  • Andrzej Piątek – trener kolarstwa (trenował m.in. Maję Włoszczowską), dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarstwa,
  • Jakub Gajewski-Głodek – mistrz świata w narciarstwie alpejskim 2016, ambasador marki Rossignol.

Otwarcia poznańskiego 4Faces nie przegapi także jeden z najbardziej znanych pasjonatów biegania. Swoją obecność już zapowiedział Jacek MEZO Mejer, który od miesięcy startuje w największych imprezach biegowych (ostatnio w Biegu Niepodległości).

4faces_poznan_plan_wydarzenia

Odwiedzający nowy multibrandowy salon 4Faces będą mogli skorzystać także ze strefy Body Center i porad ekspertów, profesjonalnego doboru sprzętu, doboru optymalnych butów biegowych na bieżni, ale również konkursów i rabatów na start. W starannie wyselekcjonowanym asortymencie salonu 4Faces znajdą się takie marki, jak: Under Armour, Brubeck, Speedo, Rossignol, Head, Adidas, Reebok, CMP, Salomon, Asics czy SKINS.

Tylko w weekend otwarcia 25% rabatu na cały asortyment. Nowy, odmieniony 4Faces mieści się w Galerii Avenida (dawne Poznań City Center) i będzie dostępny dla poznaniaków już od grudnia. Obiekt podzielono na kilka sekcji tematycznych: trening, bieganie, pływanie, sporty zimowe oraz rower. Poznański 4Faces to także nowoczesny design, własny serwis sprzętu sportowego i strefa Body Center, integralna część obiektu, która ma być zdecydowanym wyróżnikiem polskiej marki. – Strefa Body Center to testy, analizy i porady z udziałem dietetyka, trenera personalnego, a w niedługiej przyszłości także fizjoterapeuty. Na miejscu można ułożyć plan treningowy, zbadać kondycję czy dobrać odpowiednią dietę – wymienia Paulina Paszczyk z 4Faces.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0