HomeRynek outdoor

Zmiany w HBMM – powstaje Fenix Eastern Europe Polska

Od 1 stycznia 2017 firma Fenix Eastern Europe GmbH, która w swoim portfolio posiada marki Fjällräven, Hanwag, Primus i Brunton otwiera swój oddział w Polsce. Tym samym kończy współpracę agencyjną z firmą HBMM z Poznania. Fenix Eastern Europe Polska będzie miała swoją siedzibę także w Poznaniu.

Drodzy Partnerzy. Po pierwsze, chcemy podziękować wszystkim obecnym partnerom marek Fjallraven, Hanwag, Primus i Brunton, za ich dotychczasowe wsparcie w rozwoju tych marek na polskim rynku. W celu zapewnienia Wam jeszcze wyższego poziomu obsługi i większego wsparcia, biorąc pod uwagę potencjał polskiego rynku, zarząd konsorcjum Fenix Outdoor Group oraz Fenix Eastern Europe podjął decyzję, o otwarciu oddziału naszej firmy w Polsce, który zajmie się obsługą i dalszym rozwojem sprzedaży.

Z dniem 01.01.2017 r. Fenix Eastern Europe Polska rozpocznie działalność w Poznaniu, pod adresem ul. B. Krzywoustego 72 (Budynek Kinepolis). Jest to ta sama lokalizacja, pod jaką działa firma HBMM. Pozostajemy w tym  budynku, natomiast zmieniamy położenie biura i wzorcowni.

W imieniu Fenix Outdoor Group chciałbym podziękować za 6 lat bardzo dobrej współpracy firmie HBMM z Poznania, która w ramach umowy agencyjnej przedstawiała nasze interesy w Polsce. Współpraca z Wami dużo nas nauczyła i pokazała, że polski rynek nawet w Europie wschodniej ma swoją specyfikę. Specjalne podziękowania kieruję na ręce właściciela, Mikołaja Henschke, za zaangażowanie, profesjonalizm i umiejętność rozwiązywania problemów.

Stanowisko Country Managera obejmie Jakub Rymowicz, od 10 lat w HBMM, który od początku uczestniczył w procesie wprowadzania i rozwoju naszych marek na polskim rynku. Odpowiedzialna za obsługę klienta będzie równie doświadczona Adriana Nowakowska, którą większość z Państwa dobrze zna z codziennych kontaktów z nami.

Z handlowego punktu widzenia nie ma dla Państwa wielkich zmian. Tak jak dotychczas, sprzedaż, obsługa reklamacji i wsparcie marketingowe będzie prowadzone przez firmę Fenix Eastern Europe GmbH, z siedzibą w Vierkirchen w Niemczech za pośrednictwem naszego oddziału w Poznaniu.

Wierzymy, że ta zmiana pozwoli na dalszy rozwój naszych marek w Polsce oraz na lepsze wsparcie sprzedażowe, marketingowe, organizację wydarzeń branżowych oraz lokalnej obsługi klientów.

Nowa kolekcja marki Fjällräven na sezon Jesień/Zima 2017 jest już dostępna do obejrzenia i kontraktacji w Poznaniu. Najważniejsze dla Państwa produkty polecamy zamówić do 04.01.2017, cała reszta może zostać domówiona do 15.02.207. Zapraszamy również na nasze stoisko na przyszłorocznych targach ISPO w Monachium. W celu umawiania wszystkich spotkań prosimy o kontakt z Jakubem Rymowiczem tel. +48 516 019 888.

Jesteśmy przekonani, że Państwo i Państwa klienci będziecie pozytywnie zaskoczeni tą zmianą i z góry dziękujemy Wam za przyszłą współpracę oraz wsparcie dla naszych marek.

Harald Heim
General Manager
FENIX Eastern Europe GmbH

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0