HomeRynek outdoor

Martes Sport nie zwalnia tempa – nowe sklepy w Kołobrzegu i Żaganiu

W marcu Martes Sport do swoich ponad 200 placówek handlowych dodał 2 kolejne sklepy. 9 marca nastąpiło otwarcie w Żaganiu, kilka dni później w Kołobrzegu. Jak widać firma nie zwalnia tempa, co znalazło również swoje odzwierciedlenie w przyznaniu jej Diamentu Forbesa. Martes Sport zajął bowiem pierwsze miejsce w rankingu w województwie śląskim oraz trzecie na liście ogólnopolskiej (wśród firm o przychodach powyżej 250 mln zł).

 

Mieszkańcy Żagania i okolic nowy sklep znajdą w galerii City Market, gdzie będzie na nich czekała szeroka oferta sprzętu sportowego, odzieży i obuwia wielu renomowanych marek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Asortyment sklepu powinien spełnioć oczekiwania miłośników turystyki, fitnessu, biegania, squasha i wielu innych aktywności.

W Żaganiu pasjonatów sportu z pewnością nie brakuje – miasto leży w atrakcyjnej turystycznie okolicy Borów Dolnośląskich, a mieszkańcy korzystają z licznych obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Z kolei Kołobrzeg wzbogaci się o nowy sklep w Centrum Handlowym Albatros. Placówka będzie drugim salonem Martes Sport w Kołobrzegu. Pierwszy znajduje się w Galerii Hosso.

Kołobrzeg jest jednym z najpopularniejszych pomorskich kurortów, dlatego na mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów w sklepie czeka szeroka oferta strojów kąpielowych i akcesoriów pływackich. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy biegania, turystyki, jazdy na rowerze i wielu innych aktywności sportowych.

Informacja Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0