HomeNowości z rynku

Teva wprowadza linię sandałów dedykowaną festiwalom muzycznym

Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, ogłosił premierę nowej linii sandałów sportowych. Wraz z premierą sezonu wiosna & lato 2017 w jego kolekcji pojawił się model Original Universal Premier. Dostępny jest on w wydaniu damskim, jak i męskim, zarówno w wersji standardowej oraz skórzanej. Dedykowany jest on osobom wybierającym się na festiwale muzyczne oraz imprezy sportowe na świeżym powietrzu.

Lato to czas wzmożonej intensywności różnorodnych festiwali muzycznych, festynów, pikników czy wydarzeń sportowych. To także czas, gdy spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi na wspólnych grillach w ogródku, jeździmy nad wodę czy odkrywamy atrakcje wakacyjnych miejscówek. Niezależnie od miejsca, w którym w danym momencie planujemy przebywać, potrzebujemy mieć na sobie obuwie, które zapewni naszym stopom komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Sandały Teva Original Universal Premier

Original Universal Premier to kolejny etap ewolucji sportowego sandała Tevy, powstałego na bazie pierwotnej, klasycznej kolekcji Original Universal. Z jednej strony posiada on jego swoiste DNA, z drugiej idealnie wpasowuje się we wzrastające oczekiwania współczesnego odbiorcy. Wizualnie stanowi on wzorcowy przykład minimalistycznego stylu, bez zbędnych udziwnień i dodatków, za to z żywym kolorem przewodnim na wysokości wiązań.

Sandały Teva Original Universal Premier

Tworzy je opatentowany przez Tevę system regulowanych taśm Universal Strapping System (USS), wykonany z wytrzymałej tkaniny poliamidowej (w wersji Leather – ze skóry). Umożliwia on utrzymywanie stóp w jednym miejscu, jak również pozwala im na zachowanie maksymalnej przewiewności oraz zapobiega obtarciom w czasie przemieszczania się. Dodatkową ochronę podczas marszu zapewnia specjalne wzmocnienie na wysokości pięty, najbardziej narażonej na obtarcia naskórka.

Sandały Teva Original Universal Premier

Ważną funkcję pełni śródpodesza wykonana z pianki EVA. Z jednej strony zapewnia ona świetną amortyzacją podczas ruchu, z drugiej wykazuje wysoką odporność na odkształcenia sandała. Ostatni kluczowy element stanowi antypoślizgowa i antybakteryjna podeszwa Durabrasion Rubber™. Wykonana jest ona ze specjalnej mieszanki wytrzymałej, kauczukowej gumy, która świetnie poradzi sobie zarówno na trawie, piachu, jak i na utwardzonej powierzchni.

Informacja prasowa Raven, dystrybutora Teva

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0