HomeImprezy outdoor

Rusz się na Himalayan Camp – Regatta na Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock, darmowy festiwal muzyczny odbywający się na początku sierpnia, to nie tylko koncerty na kilku scenach, ale również wydarzenia w miasteczku namiotowym na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin Himalayan Camp, gdzie przygotowano takie atrakcje jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, tor przeszkód, ściankę wspinaczkową, slackline i zajęcia dla najmłodszych.

Regatta wraca na Himalayan Camp, organizowany przez Polish Outdoor Group, po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

Przystanek Woodstock i Himalayan Camp (fot. arch. Regatta)

Regatta przekonuje, że każdy ruch to zdrowie i że nie trzeba być wyczynowym sportowcem, żeby prowadzić aktywny tryb życia. Wystarczy do tego kilka desek i skrzynki po piwie. Jeśli chcecie się przekonać, jak wygląda Regattowy tor przeszkód, zapraszamy do Kostrzyna nad Odrą w Lubuskiem.

Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez outdoorowego partnera Himalayan Camp. Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców oprócz trampoliny i slackline’a czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć po nocnych koncertach na pufach w strefie rodzica.

Przystanek Woodstock i Himalayan Camp – akcja „Nie siedź – Rusz się” zawsze cieszy się dużą popularnością (fot. arch. Regatta)

Dzięki partnerom zrzeszonym w Polish Outdoor Group w outdoorowej wiosce na Przystanku Woodstock w tym roku poczujecie siłę rywalizacji, spędzicie czas z podróżnikami, sprawdzicie swoje siły we wspinaczce i zapoznacie się z nowinkami technologicznymi z dziedziny sprzętu outdoorowego. Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0