HomeRynek outdoor

Sklep Prorock Climbing & Yoga Shop oraz marka ProRock Climbing na sprzedaż – biznesowa oferta z rajskiego Kalymnos

Jacek Kudłaty, właściciel marki odzieży dla wspinaczy ProRock Climbing poszukuje chętnego do kupna sklepu firmowego Prorock Climbing & Yoga Shop z odzieżą wspinaczkowa i do yogi na Kalymnos w Grecji.


Sklep działa od 2014 roku i usytuowany jest w centrum Masouri przy Masouri Central Square 1 (strona www sklepu).

Prorock Climbing & Yoga Shop na Kalymnos (fot. Jacek Kudłaty)

Sklep jest w pełni zatowarowany na sezon 2017/18 kolekcją odzieży ProRock Climbing. Jednak ciągle jest sporo miejsca aby uzupełnić asortyment o szpej wspinaczkowy, buty etc. Większe portfolio sklepu pozwoli zaoferować wspinaczom pełne wyposażenie – zwłaszcza, że Kalymnos jest idealnym miejscem do zaczynania przygody ze wspinem. W tym kontekście ciekawą informacją jest to, że od przyszłego roku Ryanair ma wrócić z tanimi lotami na Kos!

Powyższa oferta powinna być idealna dla właścicieli sklepu, sieci sklepów wspinaczkowych lub dystrybutorów, którzy maja zapas towaru i chcą  się rozwijać w kierunku zagranicznych filii.

Prorock Climbing & Yoga Shop na Kalymnos (fot. Jacek Kudłaty)

Wartość odzieży ProRock Climbing, która znajduje się w sklepie to 100 000 euro w cenach detalicznych. Tak więc cena za w pełni działający sklep wraz z wyposażeniem i zatowarowaniem to 50 000 euro. Osobna opłata związana jest za wynajem budynku dla właściciela i koszty stałe takie jak telefon, internet, media, etc. na poziomie około 700 euro miesięcznie.

Dla zainteresowanych większymi możliwościami jest też propozycja kupna całości, tzn. marki ProRock Climbing (logo, know-how, e-shop, formy i dodatki krawieckie) wraz ze sklepem firmowym na Kalymnos! Cena w opcji za całość – 200 000 euro!

Prorock Climbing & Yoga Shop na Kalymnos (fot. Jacek Kudłaty)

Jacek zamierza wciąż rezydować na Kalymnos, aby skupić się mocniej na kreowaniu nowych kolekcji i produkcji. Tak więc współpraca z marką ProRock Climbing w przyszłości mile widziana.. (i wskazana 🙂

Dla zainteresowanych Jacek oferuje wszelka pomoc logistyczna w założeniu firmy, znalezieniu biura księgowego, ubezpieczeniu, etc. Co istotne język angielski jest w Grecji (a szczególnie na Kalymnos) w zupełności wystarczający do załatwiania wszelkich kontaktów.

Prorock Climbing & Yoga Shop na Kalymnos (fot. Jacek Kudłaty)

Niezbędne cechy kandydata (poza powyższymi warunkami finansowymi) to otwarte serce i umysł, odwaga oraz determinacja do rozpoczęcia nowego życia w nowym miejscu!

Przygoda życia na magicznym Kalymnos – gwarantowana… 🙂

Informacja prasowa ProRock

Prorock Climbing & Yoga Shop na Kalymnos – lokalizacja sklepu w Masouri, Kalymnos

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0