HomeImprezy outdoor

Benetton Group – globalna marka modowa na szczycie EOS 2017 w Treviso

Organizatorzy European Outdoor Summit 2017 ogłaszają ostatnich prelegentów, którzy wystąpią podczas tegorocznego szczytu we włoskim Trevisio. Równocześnie przypominają, że 25 września mija termin rejestracji uczestników – pozostało już tylko kilka dni na rezerwację miejsc.

Nadal istnieje możliwość zarezerwowania miejsca na European Outdoor Summit 2017 odbywającym się 4-ego i 5-ego października we włoskim Trevisio – ale już tylko przez kilka dni. Rejestracja na stronie organizatora zostanie zamknięta 25 września.

European Outdoor Summit to coroczne wydarzenie, które od lat przyciąga liderów naszego sektora rynku, stanowi platformę do wymiany informacji oraz źródło inspiracji dla całej branży outdoorowej. I ten rok nie będzie wyjątkiem – o głównych mówcach, dodatkowych atrakcjach oraz programie szczytu pisaliśmy już wcześniej.

European Outdoor Group, organizator EOS 2017, podał ostatnio do informacji publicznej, dwóch ostatnich prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dołączając tym samym do już bogatego programu wykładów i prelekcji.

United Colors of Benetton – firma słynąca z kolorów i reklam promujących równość rasową, kulturową, religijną lub walkę z głodem.

Pierwszym z nich jest dyrektor operacyjny w Benetton, Tommaso Brusò, który przedstawi prezentację pt. „The Journey of an Iconic Brand” w czwartek, 5-ego października. Prelekcja dotyczyć będzie historii United Colors of Benetton – jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek – od jej korzeni w przemyśle włókienniczym, przez kultowe, nieraz kontrowersyjne, kampanie reklamowe, aż po jej znak firmowy – różnokolorowe swetry i ubrania stanowiące już dzisiaj swojego rodzaju ikonę w świecie mody. Tommaso przedstawi całokształt firmy Benetton Group – gdzie znajduje się dzisiaj, i w jakim kierunku będzie zmierzać jutro. Historia opowiedziana przez dyrektora tej znanej na całym świecie firmy modowej, może być wartościową lekcją dla dzisiejszego sektora outdooru.

Brian Farley to były profesjonalny zawodnik, a obecnie znany i szanowany trener baseballu. Amerykanin od 30 lat mieszka w Holandii gdzie trenuje drużynę narodową. Brian podczas swojej prelekcji pt. „The Pursuit of Excellence” pokaże jak według niego przenieść wartości z boiska sportowego do świata biznesu, i jak bardzo sukces w życiu zawodowym powiązany jest z pasją i odpowiednim nastawieniem na rozwój. Przemówienie Briana będzie pierwszym punktem programu European Outdoor Summit 2017. Oto przykład prelekcji prowadzonej przez trenera reprezentacji Holandii w baseballu na temat negatywnych wyobrażeń, które mogą powstrzymać nas przed odniesieniem sukcesu:

https://youtu.be/0EwIL7EPsw4

Przypominamy, że aby posłuchać prelekcji Tommaso, Briana oraz innych mówców podczas tegorocznego szczytu należy pośpieszyć się z rezerwacją miejsc, która zamyka się 25 września. Rejestracji można dokonać na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com/index.php/book/.

Więcej informacji na temat EOG 2017 znajduje się na stronie: www.europeanoutdoorsummit.com, a pełny program imprezy dostępny jest tutaj EOS 2017 – Program

Michał Gurgul

Źródło: EOS

 

Relacja z zeszłorocznej edycji European Outdoor Summit w Barcelonie: European Outdoor Summit 2016, Barcelona, 29-30 września – Outdoor in evolution

***

Partnerem medialnym European Outdoor Summit jest 4outdoor Biznes

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0