HomeRynek outdoor

CRAG SPORT dystrybutorem batonów energetycznych CHIMPANZEE

Fani energetycznych przekąsek będą mogli od jesieni tego roku zasmakować wysokiej jakości organicznych batonów Chimpanzee Energy Bar. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce została firma Crag Sport.

Chimpanzee Energy Bar to znana na rynku batonów energetycznych marka, produkująca wysokiej jakości produkty z całkowicie naturalnych składników, bez konserwantów i dodatkowych cukrów. Organiczne produkty są wolne od składników modyfikowanych genetycznie GMO i tłuszczów trans. Dzięki wysokiej zawartości białka oraz błonnika jak również witamin i minerałów, zapewniają wystarczającą dawkę zdrowej energii wszystkim miłośnikom sportowych aktywności. Outdoorowych smakoszy zaskoczą również oryginalne połączenia smakowe batoników – jabłko & imbir, czekoladowe espresso czy buraki & marchew to tylko niektóre z niebanalnych propozycji, z których każda posiada odrębne właściwości.

Marka Chimpanzee Energy Bar idealnie wpisuje się w aktualne trendy konsumenckie, dostarczając osobom prowadzącym aktywny tryb życia całkowicie organiczne i zdrowe produkty. Marka znana jest również z proekologicznego i prospołecznego podejścia do biznesu, będąc członkiem organizacji „1% for Planet” oraz działając wg zasady Fair Trade.

Wszystkim poszukującym zdrowego doładowania energetycznego, Chimpanzee Energy Bar proponuje batony energetyczne, batony proteinowe, batoniki dla dzieci jak również żelki i żele energetyczne oraz drinki energetyczne w proszku – wszystkie w najlepszych smakach i dostarczające maksymalnej dawki energii i witamin.

Firma Crag Sport zamierza wprowadzić ofertę do najlepszych sklepów outdoorowych, na ścianki wspinaczkowe jak również do klubów fitness, siłowni oraz sklepów z asortymentem biegowym i rowerowym.

Informacja firmy Crag Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0