HomeNowości z rynku

Ładowarka USB z funkcją power bank – nowość od Mactronica

Nowa ładowarka USB do akumulatorów od Mactronica wyróżnia się specjalną budową kabli. Dzięki niej może spełniać również rolę power banka. To idealne rozwiązanie dla miłośników sportów outdoorowych.

Wrocławski producent oświetlenia outdoor wprowadził do sprzedaży ładowarkę do ogniw akumulatorowych, która podłączona do akumulatora jest równie skuteczna jako power bank.

Dzięki specjalnej budowie kabla możliwe jest nie tylko naładowanie baterii, ale też rozładowanie jej i zasilanie np. smartfona – mówi Mirosław Pastor, kierownik Działu Jakości i Serwisu Mactronic, ekspert tematyki oświetlenia przenośnego.

Ładowarka USB z funkcją power bank – nowość od Mactronica

To rozwiązanie jest dobrym pomysłem na przykład podczas wypadu w góry. Kompaktowość tego sprzętu pozwala mieć go zawsze przy sobie i naładować w schronisku czy na kempingu z dostępem do prądu.

Ładowarka Mactronica naładuje zarówno baterie do lamp czołowych czy rowerowych jak i nasze telefony. Maksymalny prąd ładowania ładowarki to 1000 mA. Urządzenie posiada stabilizację napięcia i zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem lub przeładowaniem akumulatora oraz przed odwrotną polaryzacją.

Smartfona o standardowej pojemności baterii ok. 3000 mAh naładujemy w ciągu 3 do 4 godzin, co nie odbiega czasowo od standardowych power banków. Należy jednak pamiętać, że to czy naładujemy smartfon w całości zależy od pojemności akumulatora, którego użyjemy. Ładowarka jest kompatybilna z bateriami Li-ion 3,6 V i 3,7 V.

Magnetyczna ładowarka USB z funkcją power bank

  • Maksymalny prąd ładowania 1000 mA
  • Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem i przeładowaniem
  • Stały prąd
  • Stałe napięcie ładowania
  • Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  • Wyjście 5V/1A; Wejście 5V/1A
  • Kompatybilność z akumulatorami Li-ion 3.6 V i 3.7 V

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0