HomeNowości z rynku

Red Bird zostaje dystrybutorem marki SAXX – najlepszej bielizny dla mężczyzn

Nie chodzi o wzory. Owszem, wzory są atrakcyjne, podobają się, ale tak naprawdę w każdej parze SAXX chodzi tylko i wyłącznie o niesamowity komfort. Jak mężczyźnie wytłumaczyć, jaki to komfort? Niech zapyta kobietę, jaka jest różnica między dobrze, a źle dobranym biustonoszem. A potem spróbuje. Już nie będziesz chciał wrócić do bawełnianych majtek.

Cały sekret komfortu to dwie rzeczy: specjalny krój, zarówno wewnątrz taki hamak na „kulki”, ale także na zewnątrz, bo każda para ma szwy przeszyte na płasko i na zewnątrz. Drugi sekret to materiały. SAXX prawie nie stosuje bawełny. Dominują nowoczesne włókna celulozowe MODAL, Wiskoza, Poliester z dodatkami Spandex.

Kolekcja Saxx (fot. 4outdoor.pl)

Kolekcje dzielą się na codzienne oraz techniczne przeznaczone do biegania, koszykówki lub sportów siłowych.

Najtańsze modele zaczynają się od 99zł a treningowe spodenki kończą na 299. Nie ma obecnie takiej półki cenowej dla bielizny w Polsce.
Chcesz pracować z nami przy marce SAXX? Poszukujemy pracowników.

Szczegóły na stronie www.redbird.pl.

Informacja prasowa Red Bird

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    wrocławiak 6 lat ago

    Faktycznie poliester na męskich genitaliach to samo zdrowie. Fitoestrogeny z bezpośrednim podaniem do, jak to błyskotliwie zostało ujęte w artykule, jajek. Wszystko z przeznaczenie do wysiłku, gdy pory skóry się otwierają jeszcze mocniej niż zwykle.