HomeRynek outdoorNowości z rynku

Snap Outdoor zaprasza na stoiska marek: Outwell, Easy Camp i Robens

Firma Snap Outdoor od sezonu wiosna / lato 2019 rozpoczyna współpracę z firmą Oase Outdoors, producentem marek: Outwell, Easy Camp i Robens. Oase Outdoors to wiodący gracz na rynku sprzętu kempingowego.

Oase Outdoors zaprasza na swoje stoisko na targach OutDoor Friedrichshafen na stoisko w hali A5/100. Przedstawiciel firmy dostępny będzie dla wszystkich kontrahentów od niedzieli do wtorku (17-19 czerwca). Kontakt:

Grzegorz Krawczyk
biuro (at) snapoutdoor.pl
tel +48 660 194 061

Początki koncernu Oase Outdoors sięgają roku 1984, kiedy to Mogens Arens założył rodzinną firmę oferującą wysokiej jakości sprzęt kempingowy. Szybki rozwój to w dużej mierze zasługa polityki zainicjowanej przez koncern w latach 90. XX wieku, gdy zdecydowano się na odważniejsze wprowadzanie innowacji i Oase Outdoors zaczął sukcesywnie podbijać zagraniczne rynki.

Firma Outwell, która istnieje od 1995 roku, to jeden z topowych producentów namiotów rodzinnych oraz akcesoriów kempingowych. Sprzęt tej marki dostępny jest już w ponad 45 krajach i cieszy się rosnącą popularnością wśród fanów wypoczynku na świeżym powietrzu z różnych stron świata. W ofercie duńskiej firmy znaleźć dziś można ponad 60 wersji namiotów oraz około 600 modeli innego rodzaju akcesoriów kempingowych, takich jak: materace, meble czy naczynia i sztućce. Wyroby Outwell tworzone są według projektów najlepszych duńskich specjalistów z branży outdoorowej. To doskonały wybór, na kemping w rodzinnym gronie.

Firma Easy Camp założona została w 1997 roku. Jej powstanie było odpowiedzią na potrzeby ludzi młodych – takich o nieco mniejszym doświadczeniu kempingowym, szukających głównie produktów łatwych w użyciu. Przełomem był rok 2010, kiedy to zdecydowano się nieco odświeżyć markę. Dzięki otwarciu się na nowe grupy klientów oraz uzupełnieniu portfolio o nowe artykuły, duński producent w szybkim tempie zaczął podbijać zagraniczne rynki. Wyroby Easy Camp dostępne dziś są w przeszło 45 krajach świata. Dużym uznaniem wśród miłośników kempingów oraz biwaków cieszą się niezwykle funkcjonalne namioty turystyczne, maty i materace, meble kempingowe, czy też naczynia turystyczne.

Inaczej wygląda historia marki Robens. Została ona założona w 1973 roku w Niemczech przez Klausa Robensa i początkowo miała charakter przedsiębiorstwa rodzinnego. W roku 2000 firma przejęta została przez koncern Oase Outdoors. W ofercie tego producenta znajdziemy dziś wysokiej klasy ekwipunek turystyczny, wyróżniający się dużą funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Marka Robens szczyci się długą tradycją, ale też doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Outwell, Easy Camp i Robens wzbogaciły portfolio firmy Snap Outdoor Sp. z o.o. Gliwicka spółka, która przejęła dystrybucję produktów koncernu Oase Outdoors, jest też wyłącznym dystrybutorem kilku innych marek z outdoorowego topu: Bridgedale, Climbing Technology, Esbit, Kovea, Metolius, MX3 Aventure, Ocun, Rock Helmets i Zamberlan.

Więcej informacji na temat firmy Snap Outdoor Sp. z o.o. znaleźć można na stronie http://snapoutdoor.pl.

Informacja prasowa marki Snap Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0