HomeImprezy outdoor

EOS 2018 ogłasza pierwszych kluczowych prelegentów

European Outdoor Group (EOG) ma zaszczyt ogłosić nazwiska pierwszych prelegentów na nadchodzący szczyt European Outdoor Summit (EOS) 2018. W tym roku mówcy wygłoszą prezentacje skupione wokół tematu przewodniego szczytu: „Branża outdoorowa – postępowy sektor biznesu” wraz z jego kluczowym podtematem: „Cyfrowy outdoor”.

Szczyt EOS odbędzie się w dniach 19–20 września 2018 r. w Clarion Hotel oraz centrum Congress Malmö Live w Malmö w Szwecji. Rezerwacja miejsc dla delegatów została już rozpoczęta i odbywa się przez internet. Najwcześniejsze zgłoszenia otrzymają specjalną zniżkę „early bird” – zniżka obowiązuje do piątku 27 lipca na oficjalnej stronie EOS: www.europeanoutdoorsummit.com.

Koszt uczestnictwa w konferencji z rabatem „early bird” wynosi ok. 550 euro – opłata musi być dokonana do 27 lipca. Po tej dacie koszt wzrośnie do ok. 650 euro. Opłata uwzględnia pełny program konferencji oraz Networking Evening (19 września).

Koszty noclegu nie są wliczone w cenę – organizatorzy sugerują noclegi w Clarion Hotel, który połączony jest centrum kongresowym Malmö Live. Hotel oferuje ponad 400 miejsc z pięknym widokiem na miasto. Rezerwacji pokoju można dokonać również, korzystając z linku na stronie EOS – cena za 1 os. pokój ze śniadaniem to ok. 155 euro, 2 os. pokój ze śniadaniem – ok. 175 euro. Oczywiście tę propozycję należy traktować jako jedną z opcji – oferta noclegowa Malmö jest szeroka i uwzględnia również bardziej „budżetowe” rozwiązania.

EOS 2018 odbędzie się Clarion Hotel & Congress Malmӧ Live

Liselotte Engstam, przewodnicząca Digoshen & Advisor przy Komisji Europejskiej – ciała doradczego do spraw cyfryzacji biznesu oraz wsparcia liderów korporacyjnych w przejściu w epokę cyfrową – wygłosi prezentację pt. „Liderzy w świecie cyfrowym”. „Czeka nas pełna wyzwań przyszłość, jednak równocześnie będzie to ekscytujący czas. Technologie cyfrowe zmieniają nasz świat z ogromną siłą. Firmy, managerowie oraz liderzy muszą lepiej zrozumieć znaczenie cyfrowego wpływu na rzeczywistość, aby w pełni wykorzystać ten potencjał podczas wprowadzania swoich biznesów w epokę cyfryzacji”.

W oparciu o badania poziomu zaangażowania kierownictwa korporacji prezentacja Liselotty przedstawi wnikliwy obraz sytuacji oraz pokaże, w jaki sposób liderzy przyszłości będą musieli „wyczuć skalę”, „zaangażować się na rzecz innowacji” oraz „ujednolicić działania” w celu skutecznego wkroczenia w epokę cyfrową. Ta interaktywna sesja będzie starała się odpowiedzieć nanastępujące pytania: czy dobrze dajesz sobie radę z coraz większym tempem przemian. Czy wiesz już, czego musisz się oduczyć w celu nauczenia się nowych rzeczy? Czy inspirujesz swój zespół i ekosystem do działania?

Kolejnym prelegentem na EOS będzie Magnus Welander, Dyrektor Generalny i Prezes Thule Group – szwedzkiego producenta sprzętu do transportu, plecaków i bagażu. Wygłosi on prezentację pt.: „Od zachęcenia personelu do wyruszenia na szlak – dla pełnego udziału w zabawie!”

Przejęcie dowodzenia przez Magnusa w 2010 r. było siłą napędową transformacji Thule Group z biznesu kojarzonego z branżą motoryzacyjną w prawdziwie sportową firmę związaną z outdoorem. Jego prezentacja pozwoli delegatom na zrozumienie, w jaki sposób Thule Group przeszła od bycia światowym liderem w produkcji samochodowych rozwiązań transportowych dla rowerów, kajaków, nart i innego sprzętu, do statusu firmy, która pomaga konsumentom cieszyć się aktywnym stylem życia dzięki produktom takim jak hydrosystemy plecaków, wózki dziecięce do joggingu oraz plecaki turystyczne. Najważniejszą rolę odegrało tu nieustanne podążanie za mottem firmy: „Bring your life”.

EOG z przyjemnością wita w rolach sponsorów wspierających największego producenta suwaków na świecie – firmę YKK, firmę Polygiene – światowego lidera w technologii kontroli nieprzyjemnych zapachów oraz szwedzką firmę Light My Fire. EOG cieszy się również na współpracę z gminą Skåne, która będzie gospodarzem szczytu.

Coroczne spotkania na szczycie stwarzają możliwości edukacyjne, ale również są doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów i informacji dla liderów branży. Do tej pory w konferencji nie brali udziału liderzy polskiego rynku sportowo-outdoorowego – pora na to, aby w końcu na EOS pojawiła silna polska reprezentacja!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0