HomeNowości z rynku

Garmin® vívosmart 4: smukły monitor aktywności

Najnowsze urządzenie marki Garmin – vívosmart 4 to elegancki monitor aktywności, który zawiera wbudowany nadgarstkowy pulsoksymetr. Uruchomienie pomiaru poziomu natlenienia krwi podczas snu pozwala dowiedzieć się więcej o jego jakości, a nowy zaawansowany system monitorowania snu analizuje jego fazy oraz ruch w nocy. Po przebudzeniu, użytkownicy mogą przeglądać statystyki snu w aplikacji Garmin ConnectTM.

Najnowszy monitor aktywności marki Garmin – vívosmart 4 (fot. Garmin)

Jak mówi Dan Bartel, zastępca szefa sprzedaży marki Garmin:

Jakość snu odgrywa kluczową rolę dla ogólnego stanu naszego zdrowia. Jego niska jakość może prowadzić do rozwoju chorób przewlekłych. Dzięki smukłej konstrukcji vívosmart 4 jest wygodny nawet podczas snu, a pulsoksymetr wskazuje informacje przydatne do poprawy Twojego stanu zdrowia.

Dodatkowo innowacyjna funkcja monitorowania energii Body Battery w każdej chwili umożliwia sprawdzenie poziomu rezerw energii w organizmie, co może pomóc w planowaniu treningów i odpoczynku. Funkcja korzysta z kombinacji danych zebranych na temat stresu, zmienności tętna (HRV), analizy snu i aktywności. Wskaźnik ten pomaga użytkownikom w zrozumieniu wzorców, pokazując, jak zachowania i czynności z ostatnich kilku dni wpływają na samopoczucie w danym momencie. Wysokie wartości wskaźnika Body Battery wskazują optymalny moment na trening albo podjęcie wymagających wyzwań, podczas gdy niższa liczba sugeruje, że warto odpocząć.

Najnowszy monitor aktywności marki Garmin – vívosmart 4 (fot. Garmin)

Dzięki unowocześnionemu sensorowi pomiaru tętna na nadgarstku ElevateTM , vívosmart 4 oferuje nowe alerty tętna, VO2 max, a także pomiary aktywności takich jak spacer, bieganie, trening siłowy, pływanie na basenie, joga i wiele innych. Opaska przez całą dobę monitoruje poziom stresu, a dzięki nowej funkcji przypomina o odpoczynku.

Urządzenie zasugeruje ćwiczenia oddechowe, gdy wykryje podwyższony poziom stresu. Dzięki łączności z telefonem komórkowym na opasce vívosmart 4 można w łatwy sposób sprawdzić pogodę, przełączać muzykę, otrzymywać powiadomienia z telefonu, a nawet odpowiedzieć na wiadomości, dzięki predefiniowanym odpowiedziom (tylko dla użytkowników systemu Android).

Najnowszy monitor aktywności marki Garmin – vívosmart 4 (fot. Garmin)

Najbardziej stylowa, ultralekka opaska Garmin vívosmart 4 łączy funkcje smart z eleganckim wyglądem. Dostępna jest w wielu kolorach z wykończeniem w kolorach złota, srebra lub różowego złota. Opaska jest odporna na wodę podczas pływania w basenie i pod prysznicem, a bateria wystarcza nawet na 7 dni pracy. Dowiedz się więcej na temat Garmin vívosmart 4 na stronie internetowej.

***

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji, a także w użytkowaniu urządzeń bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych gałęzi, jakimi są motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

Informacja prasowa marki Garmin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0