HomePraca

Oferta pracy: Dołącz do zespołu Cumulusa!

Polski producent ultralekkich produktów, których używają outdoorowcy na całym świecie poszukuje osób do zespołu w Gdyni.

Kogo szukamy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów i praktyków outdooru, dlatego stale ulepszamy nasze produkty tak, by były jeszcze bardziej lekkie i ekstremalnie wytrzymałe. Do naszego zespołu poszukujemy osób podobnych do nas: które znają branżę i dążą do tego, żeby się stale rozwijać. Ze względu na dynamiczny rozwój na rynkach międzynarodowych, naszym głównym wymogiem jest świetna znajomość angielskiego, a język francuski jest dodatkowym atutem. Dążymy do tego, żeby być jak najbliżej naszych klientów, więc ważna jest też komunikatywność i dokładność.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: anna.wylezek@cumulus.pl, podając w tytule REKRUTACJA

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w Cumulus s.c.”

O nas:

CUMULUS to polska firma, produkująca sprzęt outdoorowy fast and light, tworzony przy wykorzystaniu doskonałych, sprawdzonych materiałów oraz polskiego puchu o najwyższej sprężystości. Firma powstała w roku 1989 i od samego początku koncentrowała się na odzieży i śpiworach puchowych, już wtedy nawiązując współpracę z producentem znakomitej tkaniny Pertex, której używa do dziś. Wszystkie produkty Cumulusa powstają w Polsce.

Informacja marki Cumulus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0