HomeNowości z rynku

Columbia zagląda za kulisy i prezentuje kurtkę inspirowaną filmem Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje

Columbia Sportswear prezentuje Star Wars™: Empire Crew Parka – kurtkę z limitowanej edycji, do której stworzenia inspiracją były uwagi i pomysły obsady i ekipy biorącej udział w kręceniu kultowych scen z lodowej planety Hoth w części Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje. Kurtki będą dostępne już 7 grudnia na stronie Columbia.com/StarWars od godziny 6 rano. Można je będzie także nabyć w sklepach stacjonarnych Columbii w USA, Kanadzie, Europie, Chinach, Hong Kongu, Japonii i Korei. Model kurtki z limitowanej edycji został zaprojektowany w stylu unisex i będzie dostępny w cenie 499,99 EUR.

Columbia Sportswear prezentuje Star Wars™: Empire Crew Parka

Bądź częścią historii Gwiezdnych Wojen

Prawie 40 lat temu na mroźnych bezdrożach Norwegii, niewielka grupa obsady i ekipy filmowej nakręciła kilka najbardziej rozpoznawalnych scen z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje. Potrzebowali wytrzymałego sprzętu zimowego, aby chronić się przed lodowatym wiatrem, śnieżnymi zamieciami i arktycznymi temperaturami, które towarzyszyły im podczas filmowania kultowych scen na lodowej planecie Hoth. Aby poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z pogodą, producenci zorganizowali każdemu członkowi zespołu w Norwegii dostawę odzieży wierzchniej, która obejmowała barwną izolowaną kurtkę do wielotygodniowych zdjęć. Posiada ona unikalny design, dzięki czemu jest dziś jednym z najbardziej poszukiwanych przedmiotów przez kolekcjonerów Star Wars. Obecnie dostępna jest tylko garstka oryginalnych kurtek, ale dzięki limitowanej edycji Columbia Star Wars™: Empire Crew Parka fani mogą poczuć atmosferę scen na planecie Hoth.

Vintage Look i nowoczesna technologia

Kurtka z limitowanej edycji Gwiezdne Wojny™: Empire Crew Parka została zaprojektowana w oparciu o oryginalny wzór i wykorzystuje najnowsze technologie Columbii, chroniące przed ekstremalnymi warunkami zimowymi. Jest wodoodporna, oddychająca i superszczelna. Dodatkowo, technologia Omni-Heat tworzy termiczną warstwę między ciałem a podszewką, pozwalając na utrzymywanie ciepła wytwarzanego przez organizm na optymalnym poziomie 37°C. Słowem, można poczuć się jak Wookiee! Kurtka posiada odpinany, regulowany kaptur ze zdejmowanym kołnierzem ze sztucznego futra, dwukierunkowy kołnierz, wygodne, prążkowane mankiety, zamki na nadgarstkach i wielofunkcyjne kieszenie.

Projektanci Columbia ściśle współpracowali z Lucasfilm Ltd., aby odtworzyć autentyczne detale z kurtek ekipy filmowej, które zawierają odważny niebieski wzór, paski na ramionach dla lepszej widoczności w zamieci śnieżnej, naszywkę na piersi z wizerunkiem Dartha Vadera, logotypy Star Wars i personalizowaną tabliczkę z nazwiskiem na piersi. Aby oddać hołd miejscu, w którym obsada i ekipa stawiały czoła niskim temperaturom, podszewka kurtki zawiera współrzędne lodowca Hardangerjøkulen w Norwegii.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.columbiasportswear.co.uk/starwars.

Limitowana edycja „Star Wars ™: Empire Crew Parka” będzie dostępna 7 grudnia

***

Sklep detaliczny Columbii, w którym dostępna jest kurtka Star Wars Empire™ Crew Parka:

Columbia Sportswear
168-170 Kensington High St
Kensington
London W8 7RG,
UK

Columbia, flagowa marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Columbia stała się liderem rynku dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych. Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0