HomePraca

Praca w Polar Sport – specjalista ds. marketingu

Firma Polar Sport – czołowy sprzedawca w branży outdoor w Polsce, posiadający sklepy w Krakowie, Warszawie, Zakopanem, Gdyni – w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalista ds. marketingu.

Szczegóły oferty:

Rodzaj umowy:

  • Umowa o pracę
  • Umowa B2B

Miejsce pracy:

  • Kraków

Wymagania:

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (marketing)
  • Znajomość branży outdorowej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Wyznaczenie kierunków działań marketingowych – robienie planów, planowanie finansów przeznaczonych na marketing i pilnowanie ich
  • Udział przy wyznaczaniu celów i dążenie do nich
  • Prowadzenie kanałów Social Media przy współpracy z kierownikami poszczególnych działów
  • Marketing w internecie – nadzór oraz rozliczanie poszczególnych działań (firm) marketingowych
  • Współpraca ze ściankami wspinaczkowymi, pokazami slajdów, festiwalami itd.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Preferencyjne zakupy pracownicze

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: andrzej@polarsport.pl.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja sklepu Polar Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0