HomeNowości z rynku

Światowej sławy ambasadorzy marki SAXX

Rok 2019 rozpoczął się dla marki SAXX po mistrzowsku. Do grona ambasadorów marki dołączył bowiem Piotr Hercog i Bartłomiej Przedwojewski – utytułowani ultramaratończycy i biegacze górscy. Marka SAXX wyposaży sportowców w nowatorskie bokserki, dzięki którym będą mogli bezpiecznie i komfortowo osiągać jeszcze bardziej imponujące wyniki w swoich dyscyplinach.

Mark Healey – ambasador marki Saxx (fot. materiały Saxx)

Czym jest SAXX?

Saxxy to bokserki i spodenki dla mężczyzn „stworzone na nowo”, za pomocą zastosowanych materiałów i nowych technologii. Wyposażone zostały w technologię BallPark Pouch™, czyli tzw. „hamak”, który trzyma „kulki” we właściwym miejscu. Ponadto dzięki odwróconym szwom, ergonomicznej konstrukcji i super miękkiej, elastycznej, nie rolującej się gumie, bielizna ta uchodzi za niezwykle wygodną i idealnie dopasowaną do męskiego ciała. Zastosowanie innowacyjnych tkanin ułatwia z kolei odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry, pozwalając zachować komfort podczas uprawiania nawet najbardziej wymagających sportów.

Arek Majewski, właściciel firmy Red Bird, wyłącznego dystrybutora marki SAXX w Polsce:

Kolejni sportowcy na najwyższym, światowym poziomie w gronie ambasadorów marki to dowód na światową klasę i najwyższą jakość bokserek marki SAXX. Udowadniają oni, że Saxxy sprawdzają się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając sportowcom bezpieczeństwo i komfort. Startując w takich dyscyplinach jak biegi wysokogórskie trzeba mieć jaja, więc motto marki: Masz jaja, masz mieć Saxxy, w przypadku naszych ambasadorów jest jak najbardziej na miejscu.

Najlepsi wybierają SAXX

Marek Arcimowicz – ambasador marki Saxx (fot. materiały Saxx)

Marka to światowy hit w kategorii męskiej bielizny, który za granicą noszą gwiazdy, a także sportowcy różnych dyscyplin, jak chociażby: koszykarz Kevin Love, surfer Mark Healey, kierowca rajdowy Ken Block czy baseballista Jake Arrieta. Od 2018 roku Saxxy dostępne są także w Polsce. Testowali je już i pokochali m.in. Marek Arcimowicz – fotograf National Geographic czy Michał Karmowski – kulturysta i trener personalny. Marka SAXX stawia na najlepszych, dlatego w 2019 roku zaprosiła do grona ambasadorów absolutny top polskiego sportu, stawiając na ultramaratończyków, którzy mierzą się z własnymi możliwościami w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Piotr Hercog – ambasador marki Saxx (fot. materiały Saxx)

Piotr Hercog – trener sportowy, instruktor wspinaczki skalnej, taternik jaskiniowy. Od 25 lat związany jest z górami, a od 17 lat specjalizuje się w sportach wytrzymałościowych. Wspinał się w Tatrach, Alpach, Andach, Pamirze. Uczestnik jaskiniowych wypraw eksploracyjnych PZA m.in. w Austrii, Chinach i na Ukrainie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i zdobywca Pucharów Polski w Imprezach na Orientację. Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series. Od 2010 specjalizuje się w biegach górskich ultra, gdzie czołowe miejsca zajmował w takich biegach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce czterokrotny zwycięzca Biegu Rzeźnika oraz częsty medalista w innych biegach górskich. W 2014 roku zajął 9 miejsce na świecie w rankingu zawodników biegów ultra, cyklu Ultra-Trail Word Tour Series 2014 (UTWT).

Bartłomiej Przedwojewski – ambasador marki Saxx (fot. materiały Saxx)

Bartłomiej Przedwojewski – lekkoatleta specjalizujący się w biegach długich. W 2011 wraz z kolegami z reprezentacji sięgnął po srebrny medal mistrzostw świata w biegach górskich (indywidualnie zajął szóstą lokatę). Stawał na podium ogólnopolskiej olimpiady młodzieży (srebro w biegu na 2000 metrów z przeszkodami w 2010). W październiku 2018 wygrał wyścig Otter African Trail Run w RPA, pobijając rekord trasy niemal o 15 minut!

***

SAXX – To bokserki i spodenki dla mężczyzn „stworzone na nowo”, za pomocą zastosowanych materiałów i nowych technologii. Marka to światowy hit w kategorii męskiej bielizny, po który za granicą sięgają znani sportowcy i gwiazdy. Od 2018 r. dostępna jest również w Polsce.

W Saxxach zastosowano technologię BallPark Pouch™, która dzięki specjalnemu hamakowi trzyma „kulki” we właściwym miejscu. Ponadto dzięki odwróconym szwom, ergonomicznej konstrukcji i super miękkiej, elastycznej gumie, bielizna ta uchodzi za niezwykle wygodną i idealnie dopasowaną do męskiego ciała. Zastosowanie innowacyjnych tkanin ułatwia z kolei odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry, dzięki czemu pozwala zachować komfort podczas długiej podróży czy uprawiania sportów.

Więcej informacji na stronie www.saxx.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0