HomeRynek outdoor

Columbia Sportswear otwiera flagowy europejski sklep przy Carnaby Street

Columbia Sportswear, globalna firma tworząca innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów, ogłosiła, że na początku 2019 roku otworzy w Europie flagowy sklep położony przy słynnej londyńskiej Carnaby Street.

Columbia Sportswear otwiera flagowy europejski sklep przy Carnaby Street (fot. materiał prasowy)

Sklep będzie oferować 230 m² powierzchni premium zlokalizowanej na dwóch poziomach. Będzie można tam obejrzeć najlepsze produkty Columbii – od innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących najnowsze technologie, po kolekcje inspirowane stylem outdoor, czerpiące z bogatej historii marki. Więcej informacji zostanie udostępnionych przed otwarciem sklepu.

Matthieu Schegg, Vice President and General Manager, EMEA, Columbia:

Otwarcie flagowego sklepu w Londynie to kolejny kamień milowy dla Columbii, przypadający zaledwie rok po 80. urodzinach firmy. Londyn jest cenionym na świecie miastem handlowym i cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nasze wartości i innowacyjne produkty aktywnym konsumentom i gościom odwiedzającym miasto.

Addy Williams, Senior Retail Portfolio Manager, Shaftesbury:

Carnaby to doskonała lokalizacja dla flagowego sklepu Columbia Sportswear. Innowacyjne technologie i inicjatywy społecznościowe marki sprawią, że dla wielu konsumentów sklep znajdzie się na liście ‘must-visit’ w 2019 roku. Wpływowy sprzedawca jak Columbia doskonale wpisuje się w ekskluzywną i kultową Carnaby Street i świetnie odnajdzie się w sąsiedztwie innych globalnych marek.

***

Columbia – marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Columbia stała się liderem rynku dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych. Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com.

Shaftesbury posiada i zarządza 15-akrowym portfelem nieruchomości w najbardziej ruchliwych częściach londyńskiego West Endu. Należą do nich restauracje, centra rozrywki i handlu detalicznego w bardzo popularnych lokalizacjach Carnaby, Seven Dials i Chinatown. Shaftesbury posiada także znaczące prawa własności w East i West Covent Garden, Soho i Fitzrovia. Portfolio obejmuje blisko 600 sklepów, restauracji, kawiarni i pubów, o powierzchni do 1,1 miliona stóp kwadratowych, 593 apartamentów i pół miliona stóp kwadratowych biur. Wszystkie nasze nieruchomości znajdują się w pobliżu głównych stacji metra West End, które obecnie obsługują ok. 228 mln pasażerów rocznie i znajdują się w odległości dziesięciu minut spacerem od dwóch węzłów komunikacyjnych West End linii Elizabeth, przy Tottenham Court Road i Bond Street, które wg prognoz do połowy 2020 roku mogą obsłużyć 200 milionów pasażerów rocznie.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0