HomeRynek outdoor

Sklep turystyczny FIORD w Warszawie może być twój!

Chcesz otworzyć nowy sklep w Warszawie bez dużych inwestycji, czasochłonnych remontów i konieczności mozolnego rozkręcania nowej lokalizacji? Właśnie pojawiła się okazja na przejęcie dobrze prosperującego, ciekawego i zadbanego sklepu z ekwipunkiem turystycznym w Centrum Warszawy.

Sklep turystyczny FIORD w Warszawie (fot. FIORD)

Sklep FIORD działa od czterech lat w nowoczesnym apartamentowcu przy warszawskim Starym Mieście. Z racji atrakcyjnej lokalizacji sklep odwiedzany jest nie tylko przez polskich i zagranicznych turystów, ale również zdobył sobie już spore grono stałych klientów warszawskich. Aktualnie oferuje wyselekcjonowany asortyment cenionych marek odzieży, obuwia, ekwipunku i akcesoriów turystycznych, takich jak: Marmot, Aku, Teva, Devold, Smartwool, Deuter, Thule, Sea to Summit, National Geographic, Buff, Kama i inne.

Sklep turystyczny FIORD w Warszawie (fot. FIORD)

Sklep zaprojektowany na planie prostokąta o powierzchni 75 m kw. Posiada 3 ogromne witryny ekspozycyjne od strony ulicy oraz przeszklone wejście z wiatrołapem i bankomatem. Na przeciwko dostępny jest dla klientów spory, bezpłatny parking. W sklepie wygospodarowano 4 strefy ekspozycji ściennych typu space-wall oraz 5 samodzielnych stref ekspozytorów wieszakowych. Dodatkowo wyposażony w ciąg 8-miu szaf przystosowanych do ekspozycji odzieży. Sklep jest klimatyzowany, posiada wygodną przymierzalnię dla klientów, zaplecze magazynowe oraz część socjalną z wc. Apartamentowiec wraz z pasażem handlowym objęty jest monitoringiem i własną ochroną. Sklep posiada dodatkowo indywidualny monitoring rejestrujący na całej powierzchni handlowej.

Sklep turystyczny FIORD w Warszawie (fot. FIORD)

Atrakcyjna cena odstępnego obejmuje: aktualnie działający sklep wraz z pełnym wyposażeniem ekspozycyjnym i magazynowym, prawa do nazwy, logo i domen oraz wizytówek internetowych z bardzo korzystnymi opiniami klientów. Istnieje możliwość przejęcia aktualnej umowy najmu z rozsądnym czynszem lub podpisania nowej umowy na uzgodnionych z właścicielem lokalu warunkach. Lokal do szybkiego przejęcia ze względu na stan zdrowia właściciela.

Sklep turystyczny FIORD w Warszawie (fot. FIORD)

Kontakt do sklepu FIORD – Dariusz Sokołowski:

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0