HomeNowości z rynku

Dzień Mężczyzny to nie jaja

Nie ma chyba osoby, która nie wie kiedy obchodzony jest Dzień Kobiet. Czy wiemy natomiast, kiedy tak naprawdę przypada Dzień Mężczyzny? Niekoniecznie. Wiele osób uważa, że takie święto w ogóle nie istnieje. W błąd wprowadzają również media, które raz mówią o Dniu Chłopaka, innym razem o Dniu Mężczyzny. W rezultacie Panie cieszą się naręczem kwiatów od swoich partnerów czy też kolegów z pracy, a panowie kolejny raz dostają na pocieszenie skarpetki dzień po… A przecież Dzień Mężczyzny to nie jaja! Co przyda się każdemu facetowi, nie tylko w dniu jego święta, podpowiada marka SAXX.

Dzień Mężczyzny to nie jaja (fot. SAXX)

Kiedy mężczyzna, a kiedy chłopak?

Źródła nie pomagają w ustaleniu jednej oficjalnej daty Dnia Mężczyzny, podając aż trzy terminy! Pierwszym z nich jest 10 marca, a więc dwa dni po Dniu Kobiet. To data ściśle związana z religią Katolicką, gdyż nawiązuje do wspomnienia 40 świętych Męczenników. Druga data to 4 kwietnia – dzień, w którym obchodzenie święta panów popularne było w czasach PRL-u. Ostatnią z wymienianych dat jest 19 listopada, kiedy to w 1999 roku w Trynidadzie i Tobago, przy wsparciu m.in. ONZ ustanowiono pierwszy Międzynarodowy Dzień Mężczyzn na świecie. Do dziś jest on oficjalnie obchodzony przez niektóre państwa właśnie wtedy. Co innego jeśli chodzi o Dzień Chłopaka. Obchodzony jest w Polsce 30 września. Być może przez właśnie tę jedną oficjalną datę święto to jest bardziej popularne od Dnia Mężczyzny. Pozostaje jednak lekceważone, bo który z panów chciałby, będąc dorosłym facetem, nadal obchodzić Dzień Chłopaka? Dlatego jako datę obchodzenia Dnia Mężczyzny proponujemy zachować 10 marca. Dlaczego? Ponieważ najłatwiej ją zapamiętać jako sąsiadującą z Dniem Kobiet, a dodatkowo takie święta miło obchodzić obok siebie.

Dzień Mężczyzny to nie jaja (fot. SAXX)

Nie rób jaj, zadbaj

Kiedy już zdecydujemy kiedy obchodzimy Dzień Mężczyzny, warto ten dzień celebrować. Decyzja co kupić kobiecie na jej święto, nie stanowi żadnego problemu. Zawsze doskonałym pomysłem są po prostu kwiaty, biżuteria czy bielizna. A co kupić facetowi? Kolejnym skarpetkom i słabej bieliźnie mówimy stanowcze NIE! Co innego Saxxy – bokserki stworzone na nowo z myślą o męskich klejnotach. Ten światowy hit dostępny jest już w Polsce od roku. A warto obdarować nim swojego partnera, czy jakiegokolwiek innego faceta, o którym panie pomyślą w Dniu Mężczyzn. Saxxy dostępne są w pełnej gamie modeli, dzięki czemu wybór tego idealnego nie będzie stanowił żadnego problemu. Tym, co wyróżnia Saxxy jest BallPark Pouch, czyli specjalna kieszonka/hamak na męskie klejnoty. Leżą one sobie wygodnie , oddzielone od ud, dzięki czemu nie ulegają obtłuczeniom, obtarciom czy przegrzaniu. Facet otrzymuje więc nie tylko bokserki seksowne, ale także dbające o niego. No i jest to produkt premium, dlatego obdarowany na pewno go doceni.

Dzień Mężczyzny to nie jaja (fot. SAXX)

W Dniu Kobiet celebrowana jest kobiecość. Panie oczekują adoracji, a panowie chętnie obdarowują je drobiazgami, które mają je skomplementować. Czy nie warto w Dniu Mężczyzny celebrować męskość i dać facetowi coś, dzięki czemu poczuje się prawdziwie męski i zadbany? No tak, ale najpierw należy pamiętać o Dniu Mężczyzny i potraktować go poważnie, a nie jako żart!

***

SAXX – To bokserki i spodenki dla mężczyzn „stworzone na nowo”, za pomocą zastosowanych materiałów i nowych technologii. Marka to światowy hit w kategorii męskiej bielizny, po który za granicą sięgają znani sportowcy i gwiazdy. Od 2018 r. dostępna jest również w Polsce. Więcej informacji na stronie www.saxx.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0