HomeRynek outdoor

wspinanie.pl – liderem serwisów o tematyce górskiej i wspinaczkowej

Lata mijają, a istniejący od blisko 20 lat serwis wspinanie.pl od lat jest liderem wśród stron informacyjnych o tematyce górskiej i wspinaczkowej. Potwierdzają to także najnowsze dane uzyskane przez serwis Similarweb.

Oglądalność serwisów o tematyce wspinaczkowej i górskiej w lutym 2019 roku (tygodniowa liczba wizyt) - zdecydowanym liderem jest wspinanie.pl (źródło Similarweb)

Oglądalność serwisów o tematyce wspinaczkowej i górskiej w lutym 2019 roku (tygodniowa liczba wizyt) – zdecydowanym liderem jest wspinanie.pl (źródło Similarweb)

Popularność wspinanie.pl na polskim rynku jest powszechnie znana. Nie jest też zaskoczeniem bardzo silna pozycja serwisu na tle stron zagranicznych. Pod względem liczby dziennych odwiedzin wspinanie.pl wyprzedza tak znane serwisy anglojęzyczne, jak planetmountain.com czy 8a.nu.

Oglądalność wybranych światowych serwisów o tematyce wspinaczkowej w lutym 2019 (dzienna liczba wizyt). wspinanie.pl plasuje się na czele (źródło Similarweb)

Oglądalność wybranych światowych serwisów o tematyce wspinaczkowej w lutym 2019 (dzienna liczba wizyt). wspinanie.pl plasuje się na czele (źródło Similarweb)

Warto również spojrzeć na statystyki generowane przez Google Analytics. Średnie miesięczne wartości uzyskane przez wspinanie.pl w 2019 roku wynoszą: ponad 212 000 unikalnych użytkowników oraz ponad 1 476 000 odsłonięć. Z kolei maksymalne za ostatnie 30 dni przedstawiają się następująco: ponad 376 000 UU i ponad 2 288 000 odsłonięć.

Serwis wspinanie.pl powstał w 1999 roku. Po 18 latach działalności jest uważany za najlepszy serwis informacyjny o tematyce wspinaczkowej, alpinistycznej i outdoorowej w Polsce.

Źródło: Similarweb

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0