HomeNowości z rynku

Nowy przedstawiciel marki GERBER w Polsce

Firma Crag Sport (Black Diamond, Gregory Packs, PIEPS) z początkiem sezonu wiosennego została nowym przedstawicielem marki GERBER w Polsce. Amerykańska marka pochodząca z Portland jest jednym z największych na świecie producentów noży, multitooli oraz akcesoriów związanych z survivalem i bushcraftem. O randze marki świadczy fakt, iż dostarcza asortyment do wielu armii na całym świecie m.in. do Sił Pokojowych ONZ, US Army, NATO (The Gerber/Emerson Alliance) czy Sił Zbrojnych RP.

Amerykański producent, którego historia sięga 1939 roku jest ikoną amerykańskiego dziedzictwa rzemieślniczego. Produkty Gerbera pozwalają przetrwać w ciężkich warunkach i ratować życie. Charakteryzują się prostym designem, innowacyjnością oraz precyzyjnym wykonaniem. Szeroka oferta składa się z kilku kolekcji: Technical Outdoor, Camping & Bushcraft, Bear Grylls Survival, Hunting, Fishing oraz Tool.

Amerykańska marka o pełnej nazwie Gerber Legendary Blades, jest własnością jednej z najstarszych firm na świecie – fińskiego lidera na rynku produktów konsumenckich firmy FISKARS.

Jak dodają właściciele firmy Crag Sport:

Marka GERBER daję nam możliwość otwarcia się na nowe rynki – myśliwski, wędkarski, militarny oraz off-road. Widzimy również duży potencjał w rozwoju kategorii bushcraft, która zyskuje na popularności w kanale outdoor. W przypadku tej kategorii duże znaczenie wizerunkowe ma współpraca z brytyjskim podróżnikiem i popularyzatorem sztuki przetrwania – Bearem Gryllsem. Spośród wszystkich marek, które pojawiły się w naszej ofercie w ostatnich latach z Gerberem wiążemy największe nadzieje. Wierzymy, że mocna pozycja marki na rynkach zachodnich oraz parasol firmy Fiskars pomogą nam w zbudowaniu stabilnego biznesu dystrybucyjnego i co najważniejsze dodaniu kolejnej bardzo atrakcyjnej kategorii do obecnej oferty handlowej naszych partnerów.

Informacja firmy Crag Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0