HomeNowości z rynku

Nowy kompaktowy zegarek multisportowy Suunto 5 z GPS

Suunto 5 to zegarek zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności. Ma smukłą i wygodną kopertę, zapewnia długi czas działania, posiada szereg przydatnych funkcji sportowych.

Suunto 5 (fot. materiały prasowe Suunto)

Dziesięciolecia współpracy ze sportowcami i poszukiwaczami przygód pozwoliły firmie Suunto na odkrycie piękna sportu, gdy wszystko inne przestaje się liczyć, a ludzie skupiają się na osiąganiu swoich najlepszych wyników. Zegarek Suunto 5 powstał z myślą o takich chwilach – jest kompaktowy, wygodny, nieskomplikowany i zaprojektowany z myślą o dążeniu do sportowego celu. Suunto 5 jest stworzony do tego, by pomóc w łatwym uzyskaniu optymalnego rytmu treningowego – dzięki swojej multisportowej funkcjonalności.  Oferuje entuzjastom sportu to, czego potrzebują, aby mogli skupić się na kolejnym kroku, ruchu ręki, skoku czy obrocie rowerowego koła, by wszystko inne przestało się liczyć.

Za każdym razem pokonuje cały dystans

Dzięki inteligentnym trybom baterii i długiemu czasowi pracy zegarka Suunto 5 (do 40 godzin z włączonym zapisem GPS), sportowcy i poszukiwacze przygód mogą kontynuować treningi, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii. Ten inteligentny zegarek uczy się wzorców treningowych użytkowników i wysyła przypomnienia o ładowaniu na długo przed kolejną sesją.

Suunto 5 (fot. materiały prasowe Suunto)

Ten wytrzymały kompan treningowy został stworzony z myślą o sprostaniu najtrudniejszym, skandynawskim warunkom, zgodnie z zapoczątkowaną w 1936 roku tradycją firmy Suunto; tworzenia sprzętu niezbędnego podczas przygód. Wytrzyma wszystko, co natura ma w zanadrzu.

Inteligentny towarzysz treningowy

Suunto 5 śledzi poziom sprawności użytkownika i dostosowuje spersonalizowane wskazówki treningowe w oparciu o poczynione postępy i zrealizowane cele. Podobnie jak trener, radzi sportowcom, by zregenerowali siły, gdy trenują zbyt intensywnie. Z kolei gdy nie trenują, motywuje do ćwiczeń. Suunto 5 to więcej niż zegarek, to niezawodny towarzysz treningowy.

Suunto 5 (fot. materiały prasowe Suunto)

Śledzi również poziom stresu i jakość snu, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że są odpowiednio zregenerowani i gotowi do następnej aktywności sportowej. Wspiera ich także w utrzymaniu, poprawie lub zwiększeniu poziomu sprawności i wydolności. Dzięki ponad 80 konfigurowalnym trybom sportowym użytkownicy otrzymują odpowiednie statystyki niezależnie od uprawianego sportu.

Inspiracja czerpana od sportowej społeczności

Nie trzeba już trenować w samotności. Suunto 5 łączy aktywnych i żądnych przygód ludzi ze światem nowych tras, które można odkryć za pomocą map popularności (tzw. heat map) w aplikacji Suunto App. Mapy popularności pokazują, gdzie i na jakiej trasie trenują inni, inspirując do nowych wyzwań i odkryć. Po zsynchronizowaniu Suunto 5 z aplikacją można odkrywać nowe ścieżki i trasy za pomocą zegarka.

Suunto 5 (fot. materiały prasowe Suunto)

Niektóre z najpopularniejszych aplikacji sportowych na świecie, takie jak Strava, TrainingPeaks czy Relive, są zintegrowane z aplikacją Suunto App, dzięki czemu użytkownicy mogą jeszcze lepiej wykorzystać swoje treningi.
Osiągnięcia treningowe można niezwykle łatwo udostępnić online za pośrednictwem wielu platform społecznościowych.

Stylowe wzornictwo

Zegarek Suunto 5 to nie tylko funkcjonalność, ale także styl. Solidny pierścień ze stali nierdzewnej i cztery wersje kolorystyczne – cały czarny, biały, miedź burgundowa i miedź grafitowa – sprawiają, że zegarek jest nie tylko
wyrafinowany, ale też podkreśla indywidualizm.

Suunto 5 (fot. materiały prasowe Suunto)

Suunto 5 będzie dostępny będzie w sklepach od czerwca 2019 roku. Cena detaliczna wynosi 1459 zł.

Dowiedz się więcej na stronie: suunto.com/suunto5.

Informacja prasowa Suunto

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0