HomeNowości z rynku

Edelrid – nowy agent marki w Polsce

Niemiecka marka sprzętu wspinaczkowego – Edelrid zmienia strukturę sprzedaży w Polsce z dystrybucyjnego na agencyjny. Nowym przedstawicielem marki zostanie Piotr Łupicki reprezentujący również podróżniczą markę Craghoppers.

Piotr Łupicki:

Jako wspinaczowi z 20 letnim stażem, jest mi niezmiernie miło rozpocząć współpracę z jedną z najlepszych marek wspinaczkowych na świecie. Dzięki modelowi agencyjnemu będę w stanie zapewnić najlepsze warunki, dostęp do dużego magazynu poprzez system b2b i niezbędne wsparcie marketingowe i sprzedażowe. Liczę, że w krótkim czasie uda się wzmocnić pozycję marki w sklepach i przedstawić naprawdę imponującą kolekcję Edelrida klientom. Chciałbym również podziękować firmie ALP – dotychczasowemu dystrybutorowi marki za zaangażowanie w rozwój w Polsce.

(fot. Edelrid)

Edelrid – niemiecka marka sprzętu wspinaczkowego ze 150-letnią tradycją. Od początku swej działalności znana z najwyższej jakości produktów i niezwykłej innowacyjności. Firma, która stworzyła pierwszą linę wspinaczkową złożoną z rdzenia i oplotu, ekspres czy uprząż wspinaczkową. Siłą marki jest niezwykle doświadczony zespół, stała współpraca z najlepszymi wspinaczami na świecie (Tommy Caldwell czy Angela Eiter) i utrzymanie produkcji większości produktów w Niemczech.

(fot. Edelrid)

Kontakt – Piotr Łupicki:

  • e-mail: piotr@edelrid.pl
  • tel: +48 664 051 057

Zmiany w zakresie przedstawicielstwa Edelrid na rynku polskim będą obowiązywać od 2020 roku

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0