HomeRynek outdoor

Wyróżnienie Forbes’a oraz nowe marki w portfolio krakowskiego MM Sportu

Firma MM SPORT od roku 1995 rozwija marki z branży sport i outdoor na polskim rynku, powiększając równocześnie struktury swojej organizacji. Przez 24 lata budowania firmy portfolio dystrybuowanych brandów poszerzało się o nowe, zwykle przełomowe dla branży, np. Keen czy Under Armour. Wspierając organizacje branżowe firma aktywnie uczestniczy w rozwoju sportu i outdooru na polskim rynku.

W ostatnim okresie MM SPORT otrzymał podziękowania za wkład w rozwój „Sportowego Krakowa” jak również został zauważony przez biznesowy magazyn „Forbes”, który wyróżnił firmę w rankingu „Diamenty Forbes” w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN w województwie małopolskim za rok 2018. Wskazane wyróżnienie jest potwierdzeniem prężnego rozwoju firmy oraz ugruntowanej pozycji reprezentowanych przez nią marek.

Ostatni okres przyniósł w MM SPORT wiele zmian – m.in. utratę dystrybucji marki Under Armour od roku 2020, pojawienie się w bieżącym sezonie wiele ciekawych brandów, w które firma będzie inwestować.

MM SPORT otrzymał podziękowania za wkład w rozwój „Sportowego Krakowa” (fot. MM SPORT)

Kojarzone z firmą marki Keen (MM SPORT wprowadził ją na rynek polski w 2004 roku) oraz Gumbies (marka wprowadzona do Polski w 2018 roku), będą ciągle rozwijane a kontrakty z nimi przedłużone zostały już na kolejne sezony. Obydwa brandy są synonimem trwałości i jakości a ich rozpoznawalność znacząco wzrosła w ostatnich latach.

W roku 2019 i kolejnych poza markami z kategorii OUTDOOR i SPORT w portfolio pojawią się marki z kategorii LIFESTYLE i SPORT FASHION. Nowościami jakie wchodzą do portfela dystrybucyjnego MM SPORT w roku 2019 są:

KATEGORIA SPORT FASHION / LIFESTYLE

  • PAJAR CANADA (dostępność od jesieni 2019)
  • KENDALL+KYLIE (dostępność od jesieni 2019)
  • HAWKERS (dostępność od czerwca 2019)
  • YLATI (dostępność od wiosny 2020)
  • BERNIE MEV (dostępność od wiosny 2020)

KATEGORIA SPORT / LIFESTYLE:

  • DIADORA (dostępność od wiosny 2020)
  • LABELLAMAFIA (dostępność od jesieni 2019)

KATEGORIA SPORT I OUTDOOR

  • NIKE (kolekcja sportów olimpijskich – dostępność od września 2019)
  • REALTREE (dostępność od wiosny 2020)

Prezentacja nowych marek w portfolio MM SPORT – katalog marek w pdf.

Informacja prasowa MM SPORT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0